Uwaga konkurs! Do wygrania aż 300 bestsellerowych zabawek!

8 czerwca na stronach naszego serwisu startuje konkurs, w którym do wygrania jest 300  Szczeniaczków Uczniaczków marki Fisher-Price® – zabawki, która podbiła serca dzieci na całym świecie
8 czerwca na stronach naszego serwisu startuje konkurs, w którym do wygrania jest 300 Szczeniaczków Uczniaczków marki Fisher-Price® – zabawki, która podbiła serca dzieci na całym świecie Fot. materiały promocyjne
Pokochały go dzieci na całym świecie. Jest mięciutką przytulanką, która doskonale łączy zabawę z nauką. To Szczeniaczek Uczniaczek – bestsellerowa zabawka marki Fisher-Price®. Co sprawia, że skrada serca najmłodszych i ich rodziców? Podczas wspólnej zabawy maluch, w rytmie wesołych piosenek i wypowiedzi, uczy się liczenia czy alfabetu, poznaje kształty, kolory i nazwy części ciała. A dzięki technologii ''Poziomy Nauki'' interaktywne treści można zmieniać w obrębie trzech poziomów, dopasowując je do zainteresowań oraz etapu rozwoju maluszka.

Tę hitową zabawkę możesz sprezentować swojemu dziecku, biorąc udział w naszym superkonkursie. Chcesz spróbować sił, ale martwisz się, że nie masz szans? Bez obaw. Fundatorzy nagród zadbali o to, by jak najwięcej małych laureatów zostało nagrodzonych zabawką, która z dumą nosi miano ''kandydata na najlepszego przyjaciela każdego dziecka''. Do wygrania jest aż 300 Szczeniaczków Uczniaczków!

CZAS TRWANIA KONKURSU:

Konkurs ''Baw się ze Szczeniaczkiem Uczniaczkiem'' startuje 8 czerwca 2017 roku. Na prace czekamy do 18 czerwca 2017.

ZADANIE KONKURSOWE:

1. Ubierz dziecko w jedno z ubranek z kolekcji Fisher-Price®, która będzie dostępna od 8 czerwca w sklepach sieci Biedronka.
2. Tak ubranego malucha uwiecznij na zdjęciu, ukazującym beztroski czas dzieciństwa.
3. Fotkę prześlij na adres konkurs@mamadu.pl.
4. W treści maila podaj imię dziecka i jego wiek oraz swoje imię i pierwszą literę nazwiska, a także miasto, z którego pochodzicie.

Uwaga! Aby zgłoszenie było ważne, nie zapomnij zamieścić w e-mailu klauzuli o wyrażeniu zgody na postanowienia Regulaminu, o następującej treści: Akceptuję regulamin konkursu ''Baw się ze Szczeniaczkiem Uczniaczkiem'' i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych moich oraz mojego dziecka w celu udziału w konkursie".

WYNIKI KONKURSU:

Wyniki konkursu podamy na stronie konkursy.mamadu.pl w ciągu 10 dni roboczych od daty jego zakończenia. Lista będzie zawierała: imię, pierwszą literę nazwiska i miasto oraz imię dziecka i jego wiek. Z regulaminem konkursu można zapoznać się pod tym adresem.

KOLEKCJA FISHER-PRICE®:

Na kolekcję wygodnych ubranek w limitowanej odsłonie składają się urocze body, kolorowe t-shirty, dresowe spodenki, słodka sukieneczka oraz wygodne ogrodniczki. Każdy model w radosnych wiosennych kolorach posiada edukacyjny nadruk z wizerunkiem Szczeniaczka Uczniaczka lub jego Siostrzyczki, które podbiły serca dzieci i rodziców na całym świecie. Wszystkie ubranka z kolekcji dziecięcej posiadają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka oraz certyfikaty jakości Intertek i Oeko–Tex® Standard 100.


Dzięki konkursowi możesz łatwo sprawić, by Twoje dziecko dołączyło do wielkiej grona maluchów zachwyconych zabawą ze Szczeniaczkiem Uczniakiem. Życzymy zatem połamania aparatów.

Artykuł powstał we współpracy z marką Fisher-Price®

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE