Socha pokazała zdjęcia z baby shower. Jej odważna deklaracja wzburzyła fanki

Małgorzata Socha w ciąży zorganizowała baby shower
Małgorzata Socha w ciąży zorganizowała baby shower Fot. Instagram
Małgorzata Socha spodziewa się trzeciego dziecka. Na Instagramie pochwaliła się zdjęciami ze swojego baby shower. Uwagę fanek i fanów zwrócił jednak opis galerii, w którym Socha zasugerowała, że to już ostatnie takie przyjęcie w jej życiu.

– Mój pierwszy i OSTATNI BABY SHOWER. Co to był za cudowny wieczór. Dziękuję Wam Dziewczyny, że byłyście ze mną, to było dla mnie bardzo ważne. Dałyście mi siłę i ogromną dawkę pozytywnej energii – napisała Małgorzata Socha pod galerią z baby shower i podziękowała przyjaciółkom.

Aktorka wielkimi literami podkreśliła, że to ostatni baby shower w jej życiu. Fanki oczywiście od razu to wychwyciły i zaczęły pytać: "Jak to ostatni?", "Proszę nie pisać, że ostatni. Nigdy nie wiadomo, co jeszcze przed nami.", "Trzymamy kciuki, żeby jednak nie był ostatni. Szkoda takich dobrych genów.", "Nigdy nie mówi nigdy".
Natychmiast pojawiły się też komentarze w obronie aktorki: "Dlaczego interesuje was, czemu 'ostatni'? To sprawa tylko Pani Małgosi".

Fanki szybko też dopatrzyły się, że na przyjęciu przeważały dodatki w niebieskim kolorze, co może sugerować, że tym razem Socha doczeka się synka. Aktorka ma już dwie córeczki – Zosię i Basię.

Sama Małgosia nie odniosła się jednak do pytań komentujących i nie zdradziła płci dziecka. Internauci spekulują, że firma organizująca baby shower przez przypadek zdradziła imię dziecka Sochy. Mają rację? To okaże się dopiero po rozwiązaniu.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE