Socha dołączyła do wyścigu o najdziwniejsze imię dla dziecka – pozazdrościła Szczęsnemu?

Małgorzata Socha spodziewa się trzeciego dziecka
Małgorzata Socha spodziewa się trzeciego dziecka Fot. Instagram
Małgorzata Socha pochwaliła się zdjęciami z baby shower. Fotografie z tej samej imprezy zamieściła na swoim profilu firma Wiewiórka i spółka, zajmująca się dekoracjami. Na jednej z fotografii widać imprezowy baner, a na nim imię, które najpewniej będzie nosiło trzecie dziecko aktorki.

Pisałyśmy już, że Małgorzata Socha pochwaliła się zdjęciami z baby shower i zapowiedziała, że to pierwsza i ostatnia taka impreza w jej życiu.

Fotografiami z przyjęcia pochwaliła się także firma przygotowująca dekoracje. Na profilu Wiewiórki i spółki zamieszczono kilka zdjęć z baby shower. Na jednym z nich widnieje baner z napisem "Konfacel Baby Shower".

W sieci natychmiast pojawiły się przypuszczenia, że oznacza to, że Małgorzata Socha tym razem doczeka się synka, a na imię będzie miał właśnie Konfacel. Trudno znaleźć to imię w jakiejkolwiek księdze imion czy na liście tych najpopularniejszych.
Zadzwoniłyśmy więc do firmy Wiewórek i zapytałyśmy, skąd na banerze wziął się "Konfacel" i czy to rzeczywiście imię trzeciego dziecka Małgorzaty Sochy. Usłyszałyśmy jednak, że tego nie mogą potwierdzić, a "Konfacel" pojawił się na szarfie, bo "takie było życzenie klientki".

Sama aktorka również nie potwierdziła, czy rzeczywiście na świat ma przyjść mały Konfacel. Niewykluczone, że okaże się to tylko żartem. A jeśli nie, z pewnością będzie to jedno z najbardziej oryginalnych imion, jakie noszą dzieci polskich gwiazd.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE