Decyzja aktorów odnośnie prezentów gwiazdkowych zaskoczyła wiele osób

Mila Kunis o prezentach gwiazdkowych.
Mila Kunis o prezentach gwiazdkowych. Zrzut z ekranu.Instagram/Mila Kunis
Z zasadami panującymi w tej rodzinie pewnie wielu rodziców nie chciałoby się zgodzić. No bo jak odmówić dzieciom radości w święta.

Para aktorska wspólnie wychowuje dwójkę dzieci, 3-letnią Wyatt oraz rocznego Dimitri. W czasie wywiadu dla Entertainment Tonight, Mila Kunis zdradziła plany odnośnie prezentów gwiazdkowych, czym niewątpliwie zaskoczyła dziennikarza, jak i wielu rodziców.

Boże Narodzenie to magiczny czas oczekiwania. O ile dorośli czekają na te chwile, bo wiążą się z wolnym czasem, spędzaniem go na rozmowach z bliskimi w czasie smacznych posiłków, o tyle dzieci czekają nieomal wyłącznie na przyjście świętego Mikołaja. Młodsze dzieci nie są może aż tak bardzo nastawione na górę prezentów, jak starsze, które potrafią już napisać list prosząc o konkretne przedmioty.

Mila Kunis i Aschton Kutcher postanowili wprowadzić w ich domu nową zasadę. Nie będą dawać dzieciom pod choinkę żadnych prezentów. Mało tego, zwrócili się także ze specjalną prośbą do dziadków, by oni także powściągliwie potraktowali święta i zastanowili się jaki jeden konkretny wybrać prezent. Każdy nadprogramowy według nowych wytycznych będzie oddany do domu dziecka, bo jak zauważyła aktorka, dzieci nie są w stanie cieszyć się, gdy w święta dostają całą górę prezentów.
Rzeczywiście jest w tym wiele prawdy. Dziś dzieci w święta obsypywane są niekiedy taką ilością prezentów, że nie potrafią się nawet nimi cieszyć. Nadmiar może czasem zabić magię świąt, a dzieci czują się rozdarte siedząc pomiędzy paczkami. Nie można jednak też zapominać o tych maluchach, które w ciągu roku nie dostają zbyt wiele prezentów, a ich rodzice starają się wynagrodzić im to właśnie w czasie świąt. Dla nich jeden prezent mógłby być wielkim rozczarowaniem.


Warto przed nadchodzącymi świętami zadać sobie pytanie, czy rzeczywiście dzieci czują się szczęśliwsze, gdy dostają zamiast 2-3 upragnionych upominków, kilkanaście innych i czy ilość przekłada się na jakość?
źródło: Pop Sugar
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE