Spójrz na twarz tego noworodka. Ten film udostępniono ponad 80 000 razy

Noworodek w worku owodniowym.
Noworodek w worku owodniowym. Facebook/Netmums
Czasem dziecko przychodzi na świat w tak niezwykły sposób, że nie można oderwać od niego oczu!

Taki poród zdarza się raz na 80 000 przypadków
Film opublikowany na profilu Netmums na Facebooku zapiera dech! Nic dziwnego, że w niecałe 15 godzin wyświetlono go ponad 80 000 razy. Twarz noworodka, który powoli wydostaje się z brzucha mamy, urzeka i wzrusza. Nie można oderwać od niej oczu!
Amazing en caul birth

Look at the baby's face! --------------------------- Thank you to Cenfer clinic and the clinic's Medical Director Dr. Jham Frank Lugo Canelon (@Fertilugo - https://www.instagram.com/_cenfer/) for allowing us to share this video.

Opublikowany przez Netmums na 4 października 2017
Noworodek z filmu przyszedł na świat w wyjątkowy sposób. Worek owodniowy, w którym rozwija się dziecko, w większości przypadków pęka przy porodzie. Przypadek, gdy dziecko rodzi się w nienaruszonym worku, zdarza się raz na 80 000 porodów i za każdym razem zaskakuje i wprawia w zachwyt rodziców i położników.

To niezwykłe nagranie pochodzi z wenezuelskiej kliniki Cenfer. Na Instagramie kliniki i jej dyrektora, dr Jhama Franka Lugo, położnika i specjalisty od zapłodnień in vitro, można znaleźć wiele podobnych filmów. Każdy z nich jest wyjątkowy, jednak łączy je jedno: udowadniają, że poród to naprawdę niezwykłe doświadczenie!
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE