Siatkówczak chce zabrać wzrok chłopca. #BOJESIECIEMNOSCI — włączmy światło dla Antosia!

Chłopiec walczy z nowotworem.
Chłopiec walczy z nowotworem. zrzutka.pl/bojesieciemnosci
Nowotwór obuoczny oznacza dla dziecka świat w czarnych kolorach. Mamy zaledwie kilkadziesiąt dni! Wierzymy, że jest tutaj wiele cudownych serc, dzięki którym uratujemy wzrok chłopca.

"Jeżeli już tutaj jesteś, proszę, włącz światło. Strasznie boję się ciemności" - czytamy pod zdjęciem uśmiechniętego chłopca. Jego rodzice kilka tygodni temu dowiedzieli się, że ich dwuletni synek ma nowotwór (siatkówczak obuoczny).
#BOJESIECIEMNOSCI
zrzutka.pl/bojesieciemnosci

Pan doktor stwierdził, że nazywa się siatkówczak obuoczny. Straszne dziadostwo, ponieważ nikt w Polsce nie wie jak można go delikatnie mówiąc "wyprosić". Ale jak to mówią "do odważnych świat należy". Na szczęście jeden Pan obiecał mi, że pokażę prawdziwą kolorową tęczę. Niestety, mieszka bardzo daleko — w Stanach Zjednoczonych. Myślę, że moja mała skarbonka na nic się zda, ale może Pana lub Pani jest troszkę większa?

Zazwyczaj dzieci boją się ciemności, bowiem mrok niesie ze sobą samotność, strach. Nie widać zagrożenia, ciężko jest się też bronić. To właśnie wtedy budzą się lęki. Jeżeli osoby dorosłe boją się nowotworu, co mogą powiedzieć na to bezbronne dzieci?
Przed diagnozą rodzice Antka – Tadeusz oraz Joanna byli bardzo szczęśliwym małżeństwem. Teraz niestety towarzyszą im przede wszystkim łzy oraz bezsilność. Na szczęście na swojej drodze spotkali prawdziwych przyjaciół, którzy jak tylko mogą, starają się cały ciężar walki wziąć na siebie. W tym celu postanowili dzięki platformie www.zrzutka.pl zorganizować akcję #BOJESIECIEMNOSCI. W ciągu lekko ponad miesiąca (do 26 marca br.) muszą zebrać astronomiczną kwotę – 500 000 zł. Zebrane środki pozwolą Antosiowi polecieć do Stanów Zjednoczonych. Tylko tam jest osoba, która zobowiązała się wyleczyć jego oczka.

Co możemy zrobić?

Dołącz do akcji #BOJESIECIEMNOSCI. Pokaż, że ją wspierasz, zamieszczając swoje zdjęcie w sieci z napisem #BOJESIECIEMNOSCI i oznaczając post tym hasztagiem. Im nas więcej, tym większe szanse na uratowanie wzroku Antka.

Wejdź na stronę zrzutka.pl/bojesieciemnosci i dokonaj wpłaty.

Gwiazdy walczą o wzrok Antka
W ciągu 48 godzin od rozpoczęcia akcji wraz z apelem o pomoc przyłączyły się również gwiazdy m.in. Katarzyna Zielińska, Katarzyna Bujakiewicz, Magda Steczkowska, Monika Dryl, Roman Kołtoń, Maciej Dolęga, Ryszard Rembiszewski, Kamil Baleja, Sergiusz Ryczel oraz Zespół IRA. Z dnia na dzień liczba "ambasadorów" stale się powiększa.

Kochani! U Antosia zdiagnozowano poważną chorobę oczek. 2-letniemu chłopczykowi grozi utrata wzroku. Jedną nadzieję na wyleczenie daje kosztowna operacja w Stanach Zjednoczonych. Każdy z nas może pomóc. Naprawdę liczy się każdy grosz. #BOJESIECIEMNOSCI Zbiórka odbywa się pod tym linkiem ->https://zrzutka.pl/sw7sg9

Opublikowany przez Katarzyna Zielińska na 10 lutego 2017

nie zapomnijcie dobrze zacząć niedzieli ;-) dzięki Magda Kumorek -"Śmiercie" za słowo o akcji #BojeSieCiemnosci <3

Opublikowany przez Daniel Kruczynski na 12 lutego 2017
#BOJESIECIEMNOSCI
zrzutka.pl/bojesieciemnosci

Głęboko wierzę, że jest tutaj wiele cudownych serc. Za wszystkie wpłaty, okazane wsparcie — serdecznie dziękuję!

Trwa ładowanie komentarzy...