NAJNOWSZE

BLOGI

 • 5 topowych dodatków do pokoju dziewczynki

  Za pomocą kilku ciekawych dodatków można łatwo odmienić wnętrze pokoju dziecka. Modne dekoracje często spełniają też funkcje praktyczne i pobudzają wyobraźnię maluchów. Zobacz, co warto kupić do pokoju córki.

 • Moja wizyta w Krainie Kinder Niespodzianki

  W moim zawodzie aktorki rzadko kiedy można coś zaplanować z dużym wyprzedzeniem. Często bywa tak, że czeka się na wymarzoną rolę, nie mając pojęcia kiedy propozycja się pojawi. Równie często jest jednak tak, że kilka ciekawych propozycji przychodzi naraz i wtedy trzeba stanąć na rzęsach, żeby wszystko ze sobą pogodzić. Ale cuda się zdarzają - wielokrotnie to mi się udaje. W moim najstarszym zawodzie świata (tak, wiem o czym myślicie, ale nie o to mi chodzi, mam na myśli zawód matki), tak więc, w moim zawodzie matki podstawowe matczyne zadania da się również pogodzić z funkcją aktorki.

 • Czy człowiek chce być zdrowy?

  Dzisiejszy artykuł na temat naszych przekonań i tego czego tak naprawdę chcemy, bowiem wielu z nas wydaję się że ludzie chcą być zdrowi i bogaci, a prawda jest zupełnie inna, zatem zapraszam do czytania i dzielenia się własnymi przemyśleniami…

 • Pogodynka i Pudelek

  Pomyślałem, że w sumie to mam teraz chwilkę, a dawno już nie zaglądałem, więc może sobie sprawdzę co słychać w wielkim świecie. I nie marnując już dłużej czasu na dywagacje i wahania wcieliłem ten prosty plan w życie, bo jak mawiał Król Julian - z takimi rzeczami trzeba się...

 • Zazdrość nie jedno ma imię...

  Daborach Anapol napisała w swojej książce Poliamoria, że zazdrość może być twoją nauczycielką, jedyne co trzeba zrobić to pozwolić jej pokazać, które miejsca są do uzdrowienia, a w tedy zazdrość nauczy cię żyć w zgodzie z samą sobą/samym sobą…

 • Sztuko rozmowy wróć!!!

  Uwielbiam rozmawiać, dlatego tez z nieukrywanym żalem stwierdzam, ze zanika sztuka prowadzenia konwersacji, będącej wyrazem naszej inteligencji, światopoglądu, poczucia humoru czy zainteresowania rozmówcą. Rozmowę zastępuje komunikacja. Zwięzła, szybka, ale niestety często…bez polotu. Kiedyś ludzie inteligentni i wykształceni musieli się umieć wypowiedzieć na rozmaite tematy, teraz niestety rzadko kto przejmuje się faktem jak wypada w rozmowie.

 • Kobieta seksi i zadbana musi być, a polski facet zaniedbany spaślak?

  Taki spontaniczny artykulik na temat tego co się dzieje w polskim randkowo- seksualno - partnerskim świecie, bo co by tu ściemniać gdy się widzi bzdurną rzeczywistość i kiedy trzeba prawdę w oczy mówić , zatem zapraszam panie i panów do czytania i uśmiechnięcia się pod nosem, bo temat nie dość że na czasie to jeszcze mega prawdziwy . A za prawdę chyba nie muszę przepraszać -) Pozdrawiam Liza

 • Mózg a nasza seksualność.

  Ludzki mózg to genialny instrument pozwalający na odbieranie, przetwarzanie i generowanie bodźców seksualnych. Stanowi niepowtarzalne centrum dowodzenia, steruje wszelkimi procesami zachodzącymi w organizmie, jest źródłem, magazynem i powiernikiem naszej tożsamości, naszych myśli, pragnień i wyobrażeń.Ta ogromna maszyna jest niczym cudowny wehikuł, który jest w stanie przenieść nas do krain czułości i namiętności. ale po kolei -)

 • Poliamoria z czym to się je i czy w ogóle istnieje w Polsce?

  Poliamorią zainteresowałam się kilka lat temu, jednak przez ten cały czas nigdy nie udało mi się zgłębić do tego stopnia jak dzisiaj. Nigdy przedtem nie dałam sobie również prawa do patrzenia na siebie jako na potencjalną poly. gdyż moje uwarunkowania kulturowe doprowadziły mnie do punktu gdzie po 30 roku życia nie bardzo wierzyłam że można żyć inaczej niż jako tzw. grzeczna dziewczynka, dobra matka i żona bajecznie mnie kochającego męża. Nieświadoma swej poliamoryczności próbowałam stworzyć ''zwiazek' idealny. Umawiałam się na randki, spotykałam z mężczyznami i jeśli ktoś zainteresował mnie bardziej informowałam go o swoim pomyśle na życie, wypowiadając tajemnicze słowa: chcę mieć poliamoryczny związek z jednym stałym partnerem i kilkoma dodatkowymi partnerkami i partnerami, podązam za energią i wogóle nie mam zamiaru traktować cię jak swoją własność, stwórzmy swój własny świat oparty na zaufaniu i wolnej miłości. Każdy mężczyzna w pierwszej chili był zachwycony, przytulali mnie w geście tolerancji i akceptacji, uśmiechał się i cudownie zapewniali że to ma sesns. Jednak już po dłuższej chwili, życie weryfikowało wszystko i dosłownie jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki wycofywał z deklarowanych słów, bo dla jednych było to nie osiągalne emocjonalnie, a dla innych łatwiejsze było pozostanie w relacjach swing, lub poligamicznej bez świadomego zaangarzowania ze wszytskich strony potencjalnych kochanków niż doświadczenie własnego rozwoju w świadomych wielowiązkach.

 • Randka ze Sobą

  Pierwszy raz z tym zagadnieniem spotkałam się kilka lat temu studiując i ucząc się tantry, w pierwszej chwili wydała mi się ten pomysł dość banalnym i strasznie, ale to strasznie żałosnym, po co chodzić ze sobą na randki skoro mam tylu mężczyzn i kobiet wokoło??? Po kilku dniach buntu i obśmiewania tej praktyki postanowiłam jednak spróbować. Ograniczającym przekonaniom powiedziałam paaa i umówiłam się ze sobą na randkę.