Sarah Jessica Parker mówi o tym, że mogłaby wciąż wracać do dnia porodu syna. Powód jest wzruszający

Sarah Jessica Parker opublikowała wzruszający hołd dla swojego syna, w dniu jego 13 urodzin.
Sarah Jessica Parker opublikowała wzruszający hołd dla swojego syna, w dniu jego 13 urodzin. Screen z Instagram.com
Poród to jedyne i niepowtarzalne doświadczenie. Niedające porównać się z niczym innym. Kiedy kobieta traci możliwość wydania na świat dziecka, coś zmienia się w niej nieodwracalnie. O tym, że pragniemy najbardziej tego, co zostaje nam odebrane, mówi Sarah Jessica Parker.

Poród, jako najpiękniejsze doświadczenie
Kiedy podczas jednej z rozmów Sarah Jessica Parker usłyszała pytanie, o to, co w życiu mogłaby powtarzać wciąż na nowo, odpowiedziała bez namysłu: "Gdybym mogła powtórzyć w swoim życiu jeden, wybrany moment, byłyby to narodziny mojego syna. Mogłam wydać na świat tylko swojego syna tylko ten jeden raz. Zrobiłabym to jeszcze wiele razy".
Sarah i jej mąż Matthew Broderick starali się o drugą ciąże. Jednak problemy z niepłodnością aktorki były już tak poważne, że o naturalnym poczęciu nie było mowy. Para zdecydowała się na wynajęcie surogatki i tak w 2009 roku, przywitali na świecie bliźniaczki.

Porównując ten stan, aktorka mówi o tym, że to zupełnie odmienne doświadczenia. I że przeżycie porodu różni się całkowicie od poznania swoich dzieci, kiedy te są już na świecie...
Trwa ładowanie komentarzy...