9 miesięcy w 4 minuty – ten wzruszający film trzeba zobaczyć

Każdego dnia miliony zmian, by po 9 miesiącach być w pełni gotowym do przyjścia na świat.
Każdego dnia miliony zmian, by po 9 miesiącach być w pełni gotowym do przyjścia na świat. Fot. Screen z Youtube
Każda z nas nosząc dziecko pod sercem, ma świadomość, że w jej ciele dzieją się niesamowite rzeczy. Czujemy pierwsze kopniaki, to jak się przekręca, czy gdy ma czkawkę. Obecnie, dzięki badaniom USG 3D, możemy też podejrzeć naszego malucha i szybko dowiedzieć się, czy to chłopiec, czy jednak dziewczynka. Pierwsze spojrzenie na nasze dziecko, to jedna z najbardziej wzruszających chwil dla rodzica. Nagle możesz dostrzec, że twoje dziecko zdaje się oglądać swoje dłonie, albo ssać kciuka. A wtedy? Płacze mama, płacze i tata. A gdyby tak moć zobaczyć nieco więcej?

Piękna animacja "From Conception to Birth" w 4 minuty pokazuje wszelkie zmiany, jakie przechodzi dziecko, zanim pojawi się na świecie – od poczęcia do porodu. Zapiera dech!
W filmie w zaledwie 4 minuty widzimy rozwój układu nerwowego, serca, kształtowanie się paluszków, czy nawet to, jak dziecko porusza się w brzuchu mamy. Tutaj śmiało możemy powiedzieć, że jest to tak niesamowite, wręcz magiczne, że nie będzie nadużyciem, jak cały ten proces nazwiemy, po prostu, “cudem”.
Trwa ładowanie komentarzy...