Weź udział w konkursie "Pyszne, że Łooo!" i wygraj super nagrody

Prawo autorskie: tomsickova / 123RF Zdjęcie Seryjne
Prawo autorskie: tomsickova / 123RF Zdjęcie Seryjne
Zapraszamy was na konkurs "Pyszne, że Łooo!" z atrakcyjnymi nagrodami. Do wygrania fantastyczne Lunchboxy-pojemniki termoizolacyjne na kanapki „Żabka” oraz zestawy najwyższej jakości dżemów Łowicz z limitowanej letniej edycji, w trzech smakowitych, truskawkowych wariantach.

1.ZADANIE KONKURSOWE:
Napisz, jak przygotowujesz letnie śniadanie, takie że Łooo! z jednym z dżemów Łowicza z limitowanej edycji Truskawka.

Autorzy 6 najlepszych odpowiedzi wygrają Lunchboxy-pojemniki termoizolacyjne na kanapki „Żabka” oraz zestawy dżemów Łowicz z limitowanej serii "Truskawka". Odpowiedzi wyślij na adres konkurs@mamadu.pl, dodatkowo podając dane do wysyłki nagrody (imię i nazwisko, adres, numer telefonu) W tytule maila wpisz "Pyszne, że Łooo!".

2. Na prace czekamy do dnia 14.06.2016 O przyjęciu zgłoszenia decyduje data zapisania się wiadomości na serwerze pocztowym.

3. Czas trwania konkursu: 31.05.2016 do 14.06.2016

4. NAGRODY:

6 Lunchboxów-pojemników termoizolacyjnych na kanapki „Żabka” oraz zestawy dżemów Łowicz z limitowanej edycji "Truskawka"


Truskawkowe połączenia śniadaniowe, takie że Łooo!

Kochamy lato, letnie smaki i zapachy. Zatem znajdźmy sposób, aby dobrze zaczynać każdy letni dzień. Zagwarantuje to śniadanie w letnim, truskawkowym stylu. A jak truskawki to tylko z Łowiczem, który z okazji lata przygotował nowe, przepyszne, wyśmienite i doskonałe dżemy z letnimi owocami takimi, że Łooo! – Truskawkę z Rabarbarem, Truskawkę z Agrestem i Truskawkę z Czerwoną Porzeczką. Spróbuj ich, daj się uwieść i weź udział w naszym smakowitym, letnim konkursie!


Myśląc o lecie, myślimy o wyjątkowych smakach, o intensywnych aromatach
i o owocach, dojrzewających w pełnym słońcu. Większość z nas je uwielbia,
a niekwestionowaną królową lata z pewnością jest truskawka. Smakowita, pachnąca, apetycznie kusząca, nie pozwala przejść obok siebie obojętnie. Nie ma więc niczego lepszego w letnie poranki, niż śniadanie pełne truskawkowego smaku i aromatu.

A żeby sprawić sobie jeszcze więcej przyjemności, spróbujmy połączenia truskawek z innymi letnimi smakami – przepyszne są z rabarbarem, wyśmienite z agrestem i doskonałe z czerwoną porzeczką. Nie ma znaczenia czy będą to francuskie tosty, czy orkiszowe naleśniki, a może chrupiące musli. Z dodatkiem letnich nowości od Łowicza z pewnością każde śniadanie będzie wyjątkowe i przyjemnie zaskakujące. Sprawdźmy zatem, jak smakują wszystkie trzy nowe smaki limitowanej edycji dżemów od Łowicza!

Przepyszny Dżem Łowicz Truskawka z Rabarbarem

Bardzo charakterystyczny, kwaśny smak rabarbaru i apetyczny różowy kolor tworzą z pachnącą truskawką przepyszną mieszankę smaków. To perfekcyjny śniadaniowy duet, zamknięty w niskosłodzonym dżemie od Łowicza. Delektujmy się jego smakiem i aromatem, dodając go np. do tostów lub musli.

Wyśmienity Dżem Łowicz Truskawka z Agrestem
Co może się wydarzyć, jeśli połączymy słodko-cierpki agrest z kuszącą truskawką? Na pewno samo najlepsze, czyli letnie śniadanie prosto od Łowicza. Sprawmy sobie przyjemność i przygotujmy naleśniki z nadzieniem truskawkowo-agrestowym. Wspomnienie tego wyjątkowego dżemowego duetu i fantastyczny nastrój pozostaną z nami przez cały dzień.

Doskonały Dżem Łowicz Truskawka z Czerwoną Porzeczką.
To propozycja dla amatorów odważnego łączenia smaków. Kwaskowata czerwona porzeczka i pachnąca słońcem truskawka to gwarancja rozpoczęcia dnia śniadaniem, które przyniesie dużo radości i pozytywnej energii. Spróbujmy truskawkowo-porzeczkowego smaku z kaszą manną – z pewnością, dzięki temu połączeniu, odkryjemy jej bardziej interesującą wersję.

Szczegóły konkursu znajdują się w regulaminie.
Trwa ładowanie komentarzy...