Pierwsze zdjęcie Lewandowskich we trójkę. Kiedy Anna urodzi drugie dziecko?

Lewandowska w drugiej ciąży. Kiedy urodzi?
Lewandowska w drugiej ciąży. Kiedy urodzi? Instagram.com / @_rl9
Pierwsza ciąża Anny Lewandowskiej wśród jej fanów i kibiców Roberta wywołała ogromne poruszenie. Wydaje się, że mamy powtórkę z rozrywki, bo Lewandowscy spodziewają się 2 dziecka i już zdążyli opublikować pierwsze zdjęcie w trójkę.


Drugie dziecko Lewandowskich w drodze
To dał wszystkim do zrozumienia Robert Lewandowski na koniec meczu z meczu ssąc palca i wkładając piłkę pod koszulkę - tak samo zrobił, gdy na świat miała przyjść Klara. Następnie oboje rodziców wrzuciło tą samą fotografię na Instagrama.

Gratulują fani i celebryci
W krótkim czasie post zyskał wiele polubień, udostępnień i komentarzy. Gratulują zwolennicy pary i celebryci m.in.: Maffashion, Małgorzata Rozenek, Marina, Małgorzata Korzuchowska, czy Małgosia Socha.

Kilka godzin później Robert wrzucił ponownie na Instagrama zdjęcie - tym razem we trójkę, informując jednocześnie, że ich pierwsza córeczka Klara (ur. 4. maja 2017) śpi.


Kiedy Lewandowska urodzi?
Anna i Robert pochwalili się, że spodziewają się dziecka dopiero wczoraj, a więc przypuszczalnie rodzeństwo Klary przyjdzie na świat wiosną 2020 roku. To oznacza, że Lewandowscy będą mieli nie lada wyzwanie każdej wiosny, bo wówczas urodziny będzie miała również ich pierwsza córka. W związku z tym, w krótkim czasie będą musieli odprawić jedno i drugie przyjęcie dla solenizantów.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Wyprawka dla noworodka - co kupić dla dziecka? Pełna lista
0 0Masz w domu niemowlę? Uważaj na leżaczki – miały być wybawieniem, a mogą szkodzić