Chodakowska, Zielińska i inni celebryci łączą siły. Nie proszą, a błagają o pomoc

Katarzyna Zielińska
Katarzyna Zielińska Instagram.com / @katarzynazielinska
Katarzyna Zielińska, Ewa Chodakowska czy Tomasz Sekielski to nazwiska, które są znane wielu Polakom. Sławy wykorzystują ten atut, by walczyć z rakiem i to nie swoim. Nie proszą, a błagają o pomoc dla matki dwójki dzieci chorej na białaczkę.


Dwie przyjaciółki przegrały z rakiem, trzecia walczy”
O Annie Puczko pisałyśmy wczoraj. Jako jedyna z przyjaciółek chorych na raka wciąż żyje. Jej historia trafiła do wielu osób i każdego dnia dociera jeszcze dalej. Z pewnością poruszyła wiele serc, bo w ciągu 1 dnia Fundacja Siepomaga zebrała kilkaset tysięcy złotych. Kobieta potrzebuje 2 mln zł na specjalną terapię w Izraelu.

Walczy, aby z powrotem być blisko swoich dzieci, móc je przytulić, wziąć na ręce i poczuć ich zapach. Wiadomość o chorobie nowotworowej wyszła na jaw, gdy pani Anna była w upragnionej ciąży. W jednym momencie radość zamieniła się w dramat. Dlatego jej 1,5 roczny synek nie ma pojęcia, kim jest mama, mimo że ją ma, a ta bardzo go kocha.

Social media walczą z rakiem
Nasz system nie może jej w tym wystarczająco pomóc, ale siła leży w społeczeństwie. W social mediach organizowanych jest wiele akcji, które wspierają panią Annę. Znajomi prowadzą zbiórki, a sąsiedzi organizują kiermasze. „Kiermasz dla Anuli” odbędzie się 20 października w Białołęce o godzinie 10:30. Na ten cel swoje rzeczy przekazuje także aktorka Katarzyna Zielińska.


Katarzyna Zielińska apeluje w trakcie spektaklu
Wiadomość o 30-letniej Ani, mamy Pawełka i Anastasii zwaliła aktorkę z nóg. Dlatego Katarzyna Zielińska postanowiła im pomóc. Nagrała w tym celu kilka wzruszających instastory, którymi nieustannie przypomina internautom o akcji. Aktorka liczy nie tylko na dobroć zwykłych ludzi, ale również dużych firm, które są w stanie przekazać na ten cel środki.„To może spotkać każdą z nas” - Ewa Chodakowska
Z takim przesłaniem Ewa Chodakowska wychodzi na swoim facebook’owym profilu. Trenerka fitness jest w stanie dotrzeć do nawet 2 mln osób, bo aż tyle ma obserwatorów. Podkreśla, że liczy się każda złotówka. Wystarczy, że każdy jej fan wpłaciłby 1 zł, a Pani Anna swoje 31. urodziny mogłaby spędzić z dziećmi i mężem.Tomasz Sekielski robi wyjątek
Dziennikarz mówi, że rzadko prosi o pomoc w zbiórce przeznaczonej na czyjeś leczenie. Tym razem Tomasz Sekielski robi wyjątek i również włącza się w akcję.

500 plus na cel charytatywny
Pod postami celebrytów pojawia się sporo pozytywnych komentarzy, które potwierdzają pomoc i doceniają zaangażowanie. Zaskakujący, a jednocześnie poruszający jest jeden z komentarzy pod postem Ewy Chodakowskiej. Internautka pisze, że oddała Ani swoje 500 plus.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...