Ma 6 lat i więcej kontraktów reklamowych, niż niejedna dorosła modelka. Poznajcie Alinę

Alina Yakupova, photo: @irabachinskaya_photographer
Alina Yakupova, photo: @irabachinskaya_photographer instagram.com / @alina_yakupova_official
Swoją urodą zachwyciła cały świat. Okrzyknięto ją najładniejszą dziewczynką i nic dziwnego, bo promienieje na każdym zdjęciu. Mimo że nie pochodzi ze zbyt słonecznego kraju, to jej blask pojawia się wszędzie tam, gdzie i ona.


Alina Yakupova została najpiękniejszą dziewczynką świata. Pochodzi z Moskwy i ma 6 lat, a od 4 roku życia pracuje w modelingu. Jej instagramowy profil prowadzi mama i zdążyła zamieścić tam już ponad 300 zdjęć – a jest co publikować.

Chociażby dlatego, że młoda Rosjanka jest modelką dla takich marek jak: Monnalisa, Pittibimbo88, YudashkinKids, Gloria Jeans. Ma za sobą wiele sesji zdjęciowych, a jej agentką jest Ksyusha Abdukhanova, która kids modelingiem zajmuje się już od wielu lat.
Alina Yakupova jeszcze zanim została okrzyknięta najpiękniejszą dziewczynką świata, zdążyła zgromadzić już pokaźną liczbę fanów. Jeszcze rankiem 17 października miała ich ok. 21 tys., pod koniec dnia ma już prawie 30 tys. obserwujących. Goni w ten sposób w popularności własną agencję modelingową President Kids.

Mała modelka otrzymuje dużo pozytywnych komentarzy. Wiele osób zaznacza, że ma twarz aniołka i podkreśla piękny kształt oczu i twarzy oraz długie rzęsy i blond włosy. To jej największe atuty. Jednak jej menedżer Roman Kukhar uważa, że "sekret sukcesu Aliny leży nie tylko w jej nieziemskim pięknie, ale także w ciężkiej pracy i ciągłym rozwoju, pomimo jej młodego wieku".
Może mieć w tym wiele racji, bo przecież Alina nie zdążyła jeszcze nacieszyć się dzieciństwem, a już pracuje. Choć, jak można zauważyć na filmach i zdjęciach robi to bardzo dobrze i jest z tego zadowolona. Nad całą karierą czuwa jednak mama dziewczynki
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Wyprawka dla noworodka - co kupić dla dziecka? Pełna lista
0 0Genialny patent na sen dla mam. Tego mogą nam pozazdrościć nasze babcie!