Dziecko nie chce spać? Genialny trik z piżamą sprawi, że zapomnisz o problemie

Świecąca piżama dla dzieci
Świecąca piżama dla dzieci facebook.com/ Jessica D'Entremont
Matki i ojcowie prześcigają się w sposobach na uśpienie i uspokojenie dziecka. Na genialny pomysł wpadła mama dwóch córek. Wystarczyła jej do tego tylko piżama, a o resztę zadbała jej pomysłowość. Tego powinni spróbować wszyscy rodzice, by zyskać trochę ciszy i spokoju.


Dzieci mają duże pokłady energii i gdy rodzice czują, że właśnie jest pora, by pójść spać, to maluchy mają zupełnie na odwrót. Często chcą wtedy się bawić, biegać i harcować. Zmęczenie po całym dniu pracy i aktywności nie pozwala jednak na to, by siedzieć z dzieckiem do późnych godzin nocnych i odbijać piłkę, czy układać klocki. Tym bardziej, jeżeli następnego dnia maluchy muszą wstać do szkoły.

Rodzice wykorzystują różne sposoby na to, by położyć dziecko spać. Każda pociecha ma inny temperament, wychowanie i nawyki. Dlatego na każdego działają zupełnie inne metody usypiania. Jedni stawiają na rytuały typu wieczorna kąpiel i kolacja, inni na masażyki, a jeszcze inni na wyciszenie i czytanie bajek. W sklepach są nawet dostępne różne urządzenia, które mają pomóc dziecku zasnąć. Jest jednak pewien sposób, z którego powinien skorzystać każdy rodzic.

Piżama, dzięki której dziecko się uspokoi
Istnieje na świecie piżama, która da rodzicom chwilę wytchnienia. Jaka to piżama? Taka, która świeci w nocy. Jessica D'Entremont wpadła na genialny pomysł, jak wykorzystać ten fakt, by zyskać dla siebie odrobinę czasu.Mama z Massachusetts pochwaliła się na Facebooku swoim patentem i udokumentowała to uroczym zdjęciem. Kobieta powiedziała swoim córkom Hannelore i Emmie, że piżama świeci tylko wtedy, gdy jest naładowana. Owszem to jest prawda, jednak Jessica dodała, że podczas ładowania trzeba leżeć nieruchomo. Sprytna mama w ten sposób zapewniła spokój nie tylko sobie, ale również innym rodzicom, którzy wpadli na jej wpis.


Odzew internautów jest spory. Sami próbują wykorzystać tę sprytną sztuczkę wobec własnych dzieci i dziękują matce dwóch dziewczynek za podpowiedź, która daje im trochę spokoju i ciszy. Co więcej, wielu z nich przyznaje w komentarzach, że Jessica zasługuje za ten patent na medal.
Źródło: kidspot.com
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...