Kobieta pokazała zdjęcia z USG. Jej córkę okrzyknięto "diabelskim dzieckiem"

Córkę tej 17-latki okrzyknięto "diabelskim dzieckiem"
Córkę tej 17-latki okrzyknięto "diabelskim dzieckiem" Prawo autorskie: pansiriphoto / 123RF Zdjęcie Seryjne
Przyszli rodzice z niecierpliwością wyczekują badania USG. Chcą poznać płeć dziecka, dowiedzieć się, czy prawidłowo się rozwija, zobaczyć je. Ten widok nieraz może być szokujący. Jak w przypadku przyszłej mamy z USA, która spodziewa się "diabelskiego dziecka".


17-letnia Iyanna Carrington z Richmond w stanie Wirginia pochwaliła się zdjęciami z USG na swoim profilu na Facebooku. – W życiu czegoś takiego nie widziałam. Już teraz bardzo kocham to diabelskie dziecko – napisała.Zdjęcie zostało wykonane w 24. tygodniu ciąży – to moment, gdy dziecko używa już wszystkich zmysłów, otwiera powieki, reaguje na światło, zyskuje coraz większą świadomość otaczającego go świata i silnie odczuwa emocje mamy.

Nastolatka chciała poznać płeć dziecka, nie spodziewała się jednak, że jej córka postanowi spojrzeć wprost swoimi dużymi oczami i się uśmiechnąć. Chociaż widok może być przerażający, to lekarz wykonujący badanie zapewnił przyszłą mamę, że dziewczynka jest zdrowa i rozwija się prawidłowo.

– Przestraszyłam się na początku, kiedy tak nagle pojawiła się na ekranie jej twarz, w gabinecie było zupełnie ciemno! Większość dzieci chowa się przed kamerą. Ta mała jest odważna! – relacjonuje Carrington, a lekarz skomentował, że "wygląda na nieco zwariowaną" i uspokoił, że nie ma się czym martwić.Trudno się jednak dziwić, że wiele osób zwątpiło w prawdziwość zdjęcia. Trzeba przyznać, że ten widok może dziwić – najczęściej dzieci "się chowają" i nie powstają takie ujęcia. Kilka dni później przyszła mama podzieliła się jednak kolejnymi "normalnymi" fotografiami, na których widać, że jej córka wygląda jak każde inne dziecko.
Źródło: dailymail.co.uk
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...