Filmik Krupy "jak wyglądają moje niedziele" obejrzały tysiące osób. Zadziwiające, co przykuło uwagę

Joanna Krupa pokazała brzuch w 27. tygodniu ciąży
Joanna Krupa pokazała brzuch w 27. tygodniu ciąży Instagram/joannakrupa
Joanna Krupa, odkąd zaszła w ciążę, chętnie relacjonuje jej przebieg na Instagramie. 1,5 mln osób śledzi jej profil, a prawie każdy nowy wpis zyskuje setki komentarzy.


Joanna Krupa w trakcie badania USG, Krupa tańcząca w zaawansowanej ciąży, smarująca ciążowy brzuch kremem, pijąca soczek, pokazująca zdjęcie płodu. Co będzie następne?

Krupa w ciąży nie ma nic do ukrycia?
Relację z macicy Joanny Krupy widziało ponad pół miliona ludzi. "Już mi żal tego dziecka" –komentowali internauci, ale nie powstrzymało ich to przed oglądaniem jej kolejnych filmików.

Joanna Krupa nie ukrywa, że relacjonowanie przebiegu ciąży sprawia jej przyjemność. Tym razem podzieliła się w sieci filmem "Tak wyglądają moje niedziele", na którym leży w koszulce i majtkach w łóżku z odkrytym brzuchem (w 27. tygodniu ciąży), na który nałożone ma... słuchawki. Kobietom w ciąży powtarza się często "puszczaj dziecku Mozarta, będzie mądrzejsze" – czy właśnie taką muzykę wybrała Krupa dla swojego płodu? Tego nie wiemy. Wiemy jednak, że aby płód słyszał wyraźnie muzykę, słuchawki należy umieścić gdzie indziej. Ciekawe, czy gdyby Joanna o tym wiedziała, też podzieliłby się filmikiem?Film w kilka godzin obejrzało prawie 300 tys. osób, setki zaś skomentowały. Wśród zachwytów pomysłowością przyszłej mamy i gratulacji, znalazły się też takie komentarze:
- A ty czemu bez spodni siedzisz?
- Ciągle się zastanawiam, czemu ma służyć taki ekshibicjonizm, czy już nie funkcjonuje takie coś, co się nazywa intymność?

Dziecko przyjdzie na świat jesienią tego roku i z pewnością Joanna szybko podzieli się tą wiadomością za swoimi fanami.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...