W połowie ciąży wygląda jak w 9. miesiącu. Oto brzuchy, w których dorastały sześcioraczki

Jak wygląda brzuch, w którym dorastają sześcioraczki?
Jak wygląda brzuch, w którym dorastają sześcioraczki?
W Polsce najprawdopodobniej po raz pierwszy w historii urodziły się sześcioraczki. Rodzeństwo przyszło na świat w Krakowie w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie. Przypadek ten oszacowano na jeden na 4,7 miliarda!


Krakowskie sześcioraczki urodziły się poprzez cesarskie cięcie w 29. tygodniu ciąży.

Jak wygląda brzuch w ciąży z sześcioraczkami?
Kiedy rodzą się sześcioraczki, wie o tym cały świat. Było tak wielokrotnie. Wówczas mogliśmy zobaczyć, nie tylko jak wyglądają maluchy, ale i mamy – również przed porodem.

Z urodzenia sześcioraczków zasłynęła m.in. Courtney Waldrop, która w mnogą ciążę zaszła w wieku 35 lat, mając już trójkę dzieci. Małżeństwo od początku planowało, że ich rodzina będzie duża, dlatego, gdy kobieta nie mogła zajść w ciąże, ratowali się pomocą lekarską. Tak było i w przypadku sześcioraczków.Inną bardzo znaną mamą sześcioraczków jest Kate Gosselin. O jej życiu powstało nawet reality show „Rodzina 2+8” w związku z czym mama została w Stanach celebrytką. Kobiety również leczyła bezpłodność – cierpiała na zespół wielotorbielowatych jajników. Mnoga ciąża i tym razem nastąpiła po tym, jak rodzica starała się o dziecko.
Kilka lat temu głośno było również o 30-letniej Heather Caroll, której dzieci przyszły na świat w Alabamie. Kobiecie z racji drobnej sylwetki trudno było utrzymać wszystkie dzieci w zdrowiu. Lekarze zalecili jej spożywanie nawet 6000 kcal dziennie! W przyjście na świat sześcioraczków zaangażowanych było aż 50 osób.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...