"Beka z celebrytek". To broń 9-latki, której zdjęcia śledzi 100 tys. osób

Nie sposób się nie uśmiechnąć!
Nie sposób się nie uśmiechnąć! Instagram.com
Dziewczynka przedstawiająca się jako Riley Diary (tak naprawdę: Riley Dashwood) ma 9 lat i niemal 100 tys. followersów na Instagramie. Prowadzi też kanał na YouTube, na którym najpopularniejszy z filmików obejrzało już 3,3 miliona osób. Znana jest z tego, że... z przymrużeniem oka imituje charakterystyczne zdjęcia celebrytów. Zero tam seksualizacji, za to dużo poczucia humoru.


Rekwizytem może być wszystko
Co najciekawsze, Riley do swoich stylizacji nie używa drogich przebrań i kosztownych rekwizytów.

Zamiast zielonej peruki, na głowę zakłada kalafior i brokuł, zamiast farbować włosy na blond – przykleja do twarzy surowy makaron spaghetti. Żeby odtworzyć czerwono-brązowy strój Zendayi, staje przed aparatem w odpowiedniej odległości, a jej tato, wykorzystując perspektywę, fotografuje ją, trzymając w wyciągniętej dłoni hot doga.

Jasną, bandażową sukienkę zastępuje papierem toaletowym, srebrną i błyszczącą kreację – folią aluminiową, mięśnie – bułkami.
W jej wykonaniu wszystko wywołuje uśmiech na twarzy. Zwłaszcza że dziewczynka nie wydaje się aspirować do celebryckiego świata – raczej go wyśmiewa.
"Też tak umiem"
Kiedy Danielle Moinet pozuje w kostiumie kąpielowym w karaibskich wodach, ona robi to samo w brudnej kałuży na murowanym podwórku. – Kiedy nie mieszkasz przy plaży... – komentuje ironicznie. Podczas gdy Maddie Ziegler pozuje w profesjonalnym szpagacie, ona pokazuje jak nieudolnie próbuje to odtworzyć. – Wiem, że wygląda, jakbym nie włożyła w to żadnego wysiłku – śmieje się 9-latka.

A kiedy znajduje zdjęcie, na którym Sam Rybka pozuje stojąc na jednej nodze, drugą przykładając w pionie do twarzy, już nawet się nie stara. Przykłada do twarzy wyjątkowo długą bagietkę...

Naśladowała już Rihannę, Lil Pumpa, Emmę Stone, Nicki Minaj, Gigi Hadid, Ashanti, Beyonce i wiele innych postaci ze świata show-biznesu i mody. Jej karierą dyryguje tata, a oboje rodzice spędzają z nią wiele czasu w weekendy przygotowując kolejne zdjęcia. I podobno doskonale się przy tym bawią.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Syndrom końca wakacji daje wam w kość? Oto 5 taktyk na przetrwanie
0 0USG połówkowe jest najważniejszym badaniem w ciąży. Zobacz, czego możesz się dowiedzieć