"Jeńców brać nie będziemy". Lekarz wytacza najcięższe działa przeciwko antyszczepionkowcom

Lekarz Dawid Ciemięga zapowiada, że "rok 2019, to rok końca StopNop"
Lekarz Dawid Ciemięga zapowiada, że "rok 2019, to rok końca StopNop" Prawo autorskie: gajus / 123RF Zdjęcie Seryjne
Walka z wiatrakami? Coraz większe zagrożenie, że zapomniane choroby wrócą? Niewiara w lekarzy i powiększająca się grupa rodziców, którzy nie chcą szczepić dzieci? Tak, nadal jesteśmy w XXI-wiecznej Polsce, ale "rok 2019, to rok końca StopNop" – zapowiada lekarz Dawid Ciemięga.


Kolejne statystyki pokazują, że w całej Europie coraz więcej rodziców odmawia szczepienia dzieci. Jednocześnie rosną wskaźniki zachorowań, a zdawałoby się zapomniana już "odra" coraz częściej występuje w parze z "epidemia". Zaczęto również odnotowywać przypadki śmiertelne chorób, które już od kilkunastu lat nie zabijały.

Na odrę w pierwszych dwóch miesiącach w 2018 roku zachorowało 29 osób. W tym roku było już 314 takich przypadków. To najnowsze dane Państwowego Zakład Higieny.

To nic. Na to antyszczepionkowcy zamykają oczy. Widzą dzieci, które umierają po szczepionce, nie widzą tych, które umierają z powodu chorób, przed którymi szczepionka chroni. Trudno zatem wierzyć w ich zapewnienia, że udostępniane przez siebie treści opierają na wynikach, statystykach, niezależnych źródłach i jako jedyni potrafią "wysnuwać logiczne wnioski".

Od długiego już czasu z przeciwnikami szczepień walczy Dawid Ciemięga. Teraz zapowiada, że wraz ze swoim prawnikiem rozpoczyna zakładanie organizacji, która będzie ścigać tych, którzy manipulują i oszukują rodziców. Lekarz planuje również ogólnopolskie kampanie, które pokażą, jak "kłamie StopNop, wykorzystując naiwność ludzką i wciągając rodziców w antyszczepionkowe bagno, które niszczy im życie i wysysa z nich pieniądze".Ciemięga zamierza również "pokazać, kim jest Jerzy Zięba". – To będą twarde fakty i argumenty, tak aby przestrzec ludzi przed tymi oszustami – napisał na swoim profilu na Facebooku.


– To, co wyprawia StopNop, jest po prostu obrzydliwe, ale to już zauważają sami ich zwolennicy i zaczynają się tym brzydzić, ta organizacja musi nie tylko upaść, ale też ponieść konsekwencje tego, co zrobili ludziom. Zrobili tysiącom ludzi wodę z mózgu, straszyli przez lata, sprawili, że ludzie zdrowie swoich dzieci oddali w ręce internetu, spowodowali, że ludzie żyli w strachu, bo ich dzieci zostały zaszczepione. Wiele matek zostało zmieszanych z błotem przez zwolenników StopNop tylko dlatego, że chciało racjonalnie myśleć.

Lekarz zapowiada, że "na jaw wyjdą wszystkie ich kłamstwa i manipulacje, wszystkie oszustwa i działania na szkodę rodziców chorych dzieci".
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE