Dzieci nagrały, jak kobieta znęca się nad małym pieskiem. Film trafił do sieci

Nazwisko kobiety znęcającej się nad psem nie jest jeszcze znane
Nazwisko kobiety znęcającej się nad psem nie jest jeszcze znane Facebook.com
W 2018 roku kary za znęcanie się nad zwierzętami zostały zaostrzone – za znęcanie się nad nimi grożą nawet 3 lata więzienia (ze szczególnym okrucieństwem – 5) i obligatoryjna wpłata na cel związany z ochroną zwierząt. Nie wszystkim jednak dało to do myślenia; w Poznaniu wracające ze szkoły dzieci nagrały filmik, na którym widać, jak właścicielka znęca się nad pieskiem.


Mały, czarny piesek biegał po trawniku, ewidentnie irytując swoją właścicielkę, która próbowała go złapać. Całe zdarzenie było nagrywane przez dzieci, śmiejące się z tego, że pies jest szybszy i zwinniejszy od swojej właścicielki.

Nie spodziewały się jednak, że kiedy kobieta w końcu złapie pupila, zacznie go bić. Jak informują media społecznościowe, pobiegły do niej, żeby zapobiec katowaniu, ale "zostały okrzyczane".

Mieszkańcy ul. Promienistej szukają znęcającej się na pieskiem kobiety, żeby zgłosić sprawę na policję i udzielić zwierzakowi ewentualnej pomocy weterynaryjnej. Internauci donoszą, że o samym zdarzeniu została już poinformowana poznańska Straż Miejska.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

WARTO DZIŚ WIEDZIEĆ

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE