"Nie pyta się silnej kobiety, czy jest zmęczona". Tysiące kobiet dzielą się tym wpisem

"Kiedy widzą Cię jako silną kobietę, myślą, że nie potrzebujesz niczego ani nikogo."
"Kiedy widzą Cię jako silną kobietę, myślą, że nie potrzebujesz niczego ani nikogo." Screen Fb/High Quality Woman-szkolenia dla kobiet
Te słowa są wyrazem szacunku i uhonorowaniem dla wszystkich silnych kobiet, które spotkałaś w życiu, podziękuj im. A może sama jesteś jedną z nich?


Musisz być silna. Kto jak nie ty. Każdego dnia jesteś kobietą, matką, żoną, kochanką, pracownikiem lub szefem. Współczesne kobiety mają miliony ról i obowiązków do wykonania. Widzisz je na ulicy, w sklepie, w biurze. Są uśmiechnięte i zadbane, nie proszą o pomoc, bo są... silne. Budzą szacunek i podziw, ale co kryją w sobie?

To one najczęściej pomagają innym, bo same nie mówią o swoich problemach. Od dziecka wiedzą, że muszą sobie dać radę, więc robią to... każdego dnia.

Silne kobiety też mają swoje potrzeby, nawet gdy nigdy o nich nie mówią.

O tym wszystkim mówi wpis na Facebooku nieznanego autora. Może widziałaś go już na tablicy swojej koleżanki, a może twoja siostra, matka, brat już go udostępnili. W kilka dni 4 tysiące osób zamieściło go u siebie na tablicy. Oto słowa, pod którymi wiele z nas mogłoby się podpisać:

"SILNE
Kiedy widzą Cię jako silną kobietę, myślą, że nie potrzebujesz niczego ani nikogo, dasz sobie sama radę ze wszystkim, co teraz się dzieje i ze wszystkim, co Ci się stanie. Że nie masz nic przeciwko temu, żeby Cię nie słyszeć, leczyć czy kochać.


Kiedy widzą Cię jako silną kobietę, szukają Cię, byś pomogła im nieść ich krzyż. Rozmawiają z Tobą i myślą, że nie trzeba Cię słuchać.

Nie pyta się silnej kobiety, czy jest zmęczona, cierpi albo upadła, jeśli przeżywa lęk lub strach. Ważne jest to, że zawsze tam jest: latarnia morska we mgle, skała na środku morza.

Silna kobieta nigdy nie dostaje przebaczenia. Jeśli traci kontrolę, mówią, że jest słaba lub histeryczna.

Kiedy silna kobieta znika na chwilę, wszyscy to zauważają, ale kiedy jest, jej obecność jest oczywista.

Ale to, w jaki sposób masz brać niezbędną siłę każdego dnia, by być taką kobietą, nie ma dla nikogo znaczenia.

Uhonorowanie, rozpoznanie, szacunek i podziękowania dla silnych kobiet Twojego życia, bo też trzeba je tulić i kochać".
Te słowa są wyrazem szacunku i uhonorowaniem dla wszystkich silnych kobiet, które spotkałaś w życiu, podziękuj im. A może sama jesteś jedną z nich?
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...