Marina zachwyca figurą po ciąży. Ale dostało jej się od fanek za coś innego

Marina Szczęsna pochwaliła się figurą po ciąży
Marina Szczęsna pochwaliła się figurą po ciąży Fot. Instagram/marina_official
Marina Łuczenko-Szczęsna miesiąc temu świętowała narodziny synka Liama. Młoda mama błyskawicznie doszła do siebie i już zachwyca figurą. Na Instagramie wstawiła zdjęcie w małej czarnej. Fanki pogratulowały jej błyskawicznego powrotu do formy, ale skrytykowały za coś innego.

Liam Szczęsny urodził się 4 lipca. Dopiero co skończył pierwszy miesiąc, a jego mama już doszła do siebie. W komentarzach pod zdjęciem fanki rozpływały się w zachwytach.

– Pięknie wyglądasz, macierzyństwo ci służy.
– Świetnie wyglądasz, pozazdrościć.
– O, mama już w formie. Brawo!
– Wspaniała mama i maluszek.

Lecimy do Taty

Post udostępniony przez MaRina (@marina_official)

Jednak prawdziwą uwagę fanów zwróciło coś zupełnie innego – zakryta emotikonką twarz dziecka. – Jestem ciekawa czemu ukrywa pani twarz dziecka. Oczywiście to nie hejt, po prostu pytam z ciekawości – napisała jedna z komentujących.

Już nie raz pisałyśmy o modzie na ukrywanie twarzy dziecka wśród polskich celebrytów. Ten temat zawsze budzi wiele emocji. Nie inaczej było tym razem. Wystarczył jeden komentarz, żeby wywołać burzę.

– Zaczyna się, niepokazywanie twarzy dziecka. Myślisz, że to takie modne? I zakrywanie jakimiś głupimi minkami.

– To po co w takich razie w ogóle pokazywać zdjęcia z dzieckiem? Jakby naprawdę chciała pokazywać zdjęcia, to mogłaby dodawać fotki niezwiązane z nim, bez jakiegoś śmiesznego zakrywania twarzy.

– A ja popieram Natalię Siwiec, która powiedziała, że czuła się hipokrytką jak wstawiała zdjęcia Mii z zasłoniętą twarzą lub tyłem i zdecydowała się ją pokazać. (Zobacz: "To dziecko Siwiec ma twarz?". Modelka przełamała dziwny trend wśród gwiazd)

Oczywiście nie zabrakło też głosów w obronie Mariny. Sama Szczęsna jednak nie zabrała głosu w sprawie, a obraźliwe komentarze zignorowała. A co wy myślicie o ukrywaniu twarzy dziecka?
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE