Starsze kobiety zdradziły, czego najbardziej żałują na starość. To rady na udane życie

Czego kobiety mogą żałować na starość?
Czego kobiety mogą żałować na starość? Prawo autorskie: dimaberkut / 123RF Zdjęcie Seryjne
Z naszych codziennych, niekończących się list "do zrobienia", nacisków, które media nakładają na nas, abyśmy"zasłużyły" na określenie "idealnej kobiety", coś trzeba wykreślić. Na początek słowo: muszę i zamienić je na: mogę, jeśli chcę. Pędzimy, próbując zrobić i dać z siebie więcej. Czego możemy żałować, gdy wkroczymy w dojrzały wiek i pozostanie już mało czasu na zmiany? Odpowiadają kobiety.


Pytanie, które każda z nas powinna sobie zadać
Jeśli zadamy ci pytanie, czy możesz odważyć się odpowiedzieć szczerze? "Czego najbardziej będziesz żałować, gdy będziesz stara?". Pod koniec zeszłego roku magazyn Feeedy zapytał kobiety o ich styl życia. Prawie połowa stwierdziła, że ​​czuje się umiarkowanie lub mocno zestresowana. Nie mają czasu na relaks, wyciszenie, kontakt z samą sobą. A szkoda, bo to podstawa udanego życia.

Każdy ma wiele żalu o coś, czego nie zdążył zrobić lub nie robi, o słowa, których nie potrafili powiedzieć i o marzenia, których nie odważył się zrealizować. Co zrobić, aby pozbyć się tych myśli i żyć wolnym od nich?

Jeśli byłabym młodą kobietą teraz?
Odpowiedziały kobiety dojrzałe, które za sobą mają już cześć życia. Odpowiedziały, bo chciały dać wskazówki innym kobietom.

– Nie dałabym się ściągnąć z parkietu, gdyby moje nogi były jeszcze wystarczająco silne, by mnie nieść.

– Nie zaprzestałabym walki o wolność.

– Dałbym sobie czas, by oddać się temu, co teraz zrozumiałam, że jest najważniejsze.

– Gdybym miała cofnąć czas, nie tworzyłabym list "do zrobienia", utworzyłabym listę, czego nie robić.

W rzeczywistości jest to projekt reklamowy Sanktuarium, którego zadaniem jest zachęcenie kobiet do relaksu, oddechu. Stworzyli film z radami kobiet, które naprawdę wiedzą, jak ważne jest odradzanie się i docenianie cennych chwil życia. Pomysł oznaczyli #LetGo.
Przekazali wszystkim zainteresowanym dziewczętom wiadomość, że najważniejsze jest świadome bycie tu i teraz. Kobiety zagubione w danej chwili, odnajdą się, będąc lepszymi dla siebie, miłymi dla innych, a także na tyle silnymi, by odejść, gdy tak czują. Na koniec czują, że są z tego dumne. O takiej wolności decyzji i życia mówią w projekcie. – Kobiety na całym świecie, proszę, poświęćcie więcej czasu na to, aby być, a nie robić – apelują na koniec twórcy.
Doceniłybyście rady starszych kobiet?

Źródło: feedytv.com
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...