"Próbuję uchwycić uczucie dotyku". Te ilustracje pokazują, jak wygląda miłość w związku

Czy można piękniej wyrazić miłość?
Czy można piękniej wyrazić miłość? Zipcy/Facebook
Zipcy – 30-letnia ilustratorka z Seulu oczarowała swoimi pracami, w których skupia się na pokazaniu zmysłowej strony miłości. Inspiracją do stworzenia serii ilustracji zatytułowanych "Dotyk" był dla niej związek z mężem. Musicie to zobaczyć. Są piękne!

Miłość w gestach i intymności
Gdy miłość łączy się z pasją i ludzkimi przeżyciami, zawsze powstaje coś wątkowego. Zipcy w swoich pracach chciała pokazać delikatność, lekkość, senność i pasję, które mają najsilniejsze pary. Chciałaby, żeby ludzie, oglądający jej ilustracje, pomyśleli o swoim partnerze. – Próbuję uchwycić uczucie dotyku – mówi artystka. Zdecydowanie, osiągnęła założony cel. Jest zmysłowo, porywająco, intymnie, sensorycznie.

Czuję się jakbym była w tobie zakochana
Na ilustracjach widzisz pary, które nie szczędzą sobie czułości, jak w najlepszej – romantycznej fazie miłości. To wszystko, czego nie powinno zabraknąć żadnej z tych osób, które są w związku. Takie obrazy z miłością w środku, to zdecydowanie coś lepszego niż jakakolwiek ilość czekolady lub drogi prezent. Zobacz najciekawsze ilustracje.
Na fanpage artystki jest jeszcze więcej prac. Oglądajcie i czerpcie inspiracje. Nam się podoba, a wam?
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE