Oto dowód, dlaczego nie powinno się tak szybko publikować zdjęć noworodków

Uwaga na zdjęcia z porodu!
Uwaga na zdjęcia z porodu! Facebook/Bubs Warehouse International
Nie daj się oszukać. To nie jest zwykłe zdjęcie noworodka.


Na pierwszy rzut oka wygląda, jak zwykła fotografia noworodka - ale obraz w tle ujawnia, że może nie warto się aż tak spieszyć z wrzuceniem zdjęcia dziecka do sieci.
Wszyscy doskonale wiemy, jakie emocje towarzyszą narodzinom dziecka. Radość jest tak wielka, że często chcemy podzielić się nią ze znajomymi. Czasem jednak zbyt szybko klikamy "opublikuj". A internet, jakby tylko czekał na takie wpadki.


Pod zdjęciem pojawiły się liczne komentarze (prawie 4 tysiące), wśród nich czytamy:

"Dziwne, że położna jest zajęta pozowaniem do zdjęcia, podczas gdy mama wciąż pozostawiona jest na łóżku porodowym" - zauważyła jedna osoba.

"Przydarzyło mi się dokładnie to samo"
Kilka matek potwierdziło, że miało podobne historie. "To stało, gdy rodziłam syna ... moja mama zrobiła zdjęcie noworodka, gdy był ważony, skupiając się na nim, nie zdając sobie sprawy z tego, że jestem w tle" – czytamy w komentarzach.

"Moja mam zrobiła to samo. Miała aparat fotograficzny i szczęśliwa w pokoju porodowym robiła zdjęcia pięknego wnuka, tylko całkowicie zapominała o mojej... na szczęście nie zamieściła tego na Fb, tylko nieświadoma wydrukowała fotografię" – wyznała inna.


Wiemy, że to ekscytujące, ale uważajcie ze zdjęciami z narodzin.
źródło:Bubs Warehouse International
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...