Niezwykłe zdjęcia kobiecych piersi. W ten sposób odzyskują kobiecość

Rekonstrukcja sutków w salonie tatuażu.
Rekonstrukcja sutków w salonie tatuażu. gpointstudio / 123RF
Absolutnie cudowny pomysł francuskiej tatuażystki. Dla kobiet po traumatycznych doświadczeniach choroby nowotworowej to rozwiązanie jest wspaniałą nowiną.


Utrata piersi bądź jej części, jest trudnym przeżyciem dla kobiety. Niestety w chorobach nowotworowych tylko radykalna operacja daje największe szanse na wyleczenie, więc lekarze, choć starają się zachować pierś, czasem muszą całkowicie zmienić jej wygląd. Zdrowie i życie staje się wtedy wartością nadrzędną nad wyglądem i jest to w pełni zrozumiałe, choć nie jest łatwo się z tym pogodzić. Piersi traktowane są bowiem jako atrybuty kobiecości i ich brak albo zmiany w wyglądzie, są dodatkowo traumatyzujące chore kobiety.

Na wyjątkowy pomysł wpadli właściciele jednego z francuskich salonów tatuażu. Wykorzystując technikę 3D postanowili pomóc chorym kobietom. Ich pomysły i wykonanie, po prostu zachwycają. Rekonstrukcja sutków jest niewiarygodna, bo dzięki zaawansowanej technologii mamy odtworzenie zarówno kształtów, jak i barwy. Przekażcie informację o tym wspaniałym pomyśle innym. Może w Polsce też ktoś niedługo podejmie się wykonywania takich zabiegów. Z pewnością wiele kobiet chętnie skorzystałoby z takiej usługi.
Trwa ładowanie komentarzy...