Ten list od Zębuszki udostępniają sobie rodzice. Zamiast nagrody... reklamacja

Nietypowy prezent od Wróżki Zębuszki. Zamiast nagrody reklamacja.
Nietypowy prezent od Wróżki Zębuszki. Zamiast nagrody reklamacja. Zrzut z ekranu/Twitter/Henry Warren
8-latek stracił mleczaka. Podekscytowany zagląda rano pod poduszkę, a tam czekała na niego ogromna niespodzianka.


Dzieci nie przepadają za myciem zębów. Trzeba im stale przypominać o tej ważnej czynności i tłumaczyć, że przez 30 sekund nie są w stanie dokładnie wyczyścić uzębienia. Gdy zaczynają wypadać pierwsze zęby to oczekują nagrody od popularnej w większości krajów Wróżki Zębuszki. W zależności od miejsca zamieszkania, dzieci dostają pieniążki, słodycze (!) lub drobne upominki.
Rodzice 8-letniego Sama postanowili wykorzystać fakt, że dziecku wypadł ząb i zachęcić go w nietypowy sposób do dbania o higienę jamy ustnej. Pozostawili więc pod poduszką chłopca list, który bawi do łez.
Henry Warren

Drogi Samie,

list ten ma na celu poinformowanie, że otrzymałam już twój ząb i jest on teraz przetwarzany w naszym systemie.

Zauważyłeś na pewno, że nastąpiło opóźnienie w przekazaniu ci nagrody za ząb. Kochany Samie muszę Cię poinformować, że jest to spowodowane stanem zęba. My oczywiście spodziewamy się pewnego zużycia zębów, które wypadają. Jednak w tym przypadku Twój ząb musiał zostać skierowany do komisji w celu dalszej analizy.

Uważamy, że jego zły stan jest spowodowany brakiem właściwego czyszczenia. Wykryliśmy na nim więcej niż śladowe ilości Fanty i spore ilości czekolady, które nie zostały usunięte w czasie szczotkowania. Zalecamy sprawdzenie swojej techniki mycia zębów w trybie pilnym.

Drogi Samie możemy się umówić, że tym razem przyjmiemy ten ząb, ale musimy otrzymać zapewnienie, że stan następnego zęba będzie znacznie lepszy. Inaczej nie zapłacimy za niego.

Z poważaniem, Wróżka Zębuszka

List jest absolutnie genialnym pomysłem i dla kilkuletniego dziecka, wierzącego w to, że to tajemnicza wróżka przynosi prezenty za mleczaki, słowa w nim zawarte mogą okazać się mobilizujące. Każda metoda jest dobra, byle zachęcić dzieci do mycia zębów.
źródło: Twitter/Henry Warren
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...