Mężczyzna chce rozwodu. Odpowiedź żony sprawi, że zaczniesz jej zazdrościć

Zabawna rozmowa małżonków. Kto na tym wyszedł gorzej?
Zabawna rozmowa małżonków. Kto na tym wyszedł gorzej? leaf / 123RF
Znalazła list od męża z informacją, że odchodzi od niej z jej siostrą. Sposób, w jaki zareagowała, sprawi, że nie będzie ci jej żal. Może nawet jej pozazdrościsz.


Znaleźć list od męża z informacją, że odchodzi z twoją siostrą – nic przyjemnego. I choć większości z nas mogłoby się wydawać, że taka sytuacja może załamać, zakończenie tej historii pokazuje, że wcale nie musi tak być. Przeczytaj historię tego małżeństwa i przekonaj się, na czyim miejscu wolałbyś być. Powiedzenie ten się śmieje, kto się śmieje ostatni, w tym przypadku sprawdza się w 100 procentach.


List męża
Droga żono,
Piszę ten list, aby powiedzieć, że zostawiam Cię na zawsze. Byłem dla Ciebie dobrym człowiekiem przez 7 lat i nie mam nic z tego. Te ostatnie 2 tygodnie były piekłem. Twój szef zadzwonił, aby mi powiedzieć, że dziś zrezygnowałaś z pracy i już przelało czarę goryczy. W zeszłym tygodniu wróciłaś do domu i nawet nie zauważyłaś mojej nowej fryzury, tego, że ugotowałem twoje ulubione danie i założyłem nową parę jedwabnych bokserek. Zjadłaś w 2 minuty i poszłaś prosto do łóżka po obejrzeniu swojego serialu. Nie mówisz mi już, że mnie kochasz; nie chcesz uprawiać seksu, ani robić czegokolwiek, co łączy nas jako męża i żonę. Albo mnie zdradzasz, albo już mnie nie kochasz. Cokolwiek to jest, ja odchodzę.

Twój eksmąż

P.S. Nie próbuj mnie znaleźć. Twoja SIOSTRA i ja przenosimy się do Virginii Zachodniej! Miłego życia!


Odpowiedź żony
Drogi były mężu,
Nic nie uszczęśliwiło mnie bardziej, niż Twój list. To prawda, byliśmy małżeństwem przez 7 lat, chociaż na pewno nie byłeś dobrym człowiekiem. Oglądam tyle seriali, by zagłuszyć Twoje ciągłe jęczenie i narzekanie. Szkoda, że to nie działa. ZAUWAŻYŁAM nową fryzurę, ale pierwsze, co przyszło mi do głowy, to "Wyglądasz jak dziewczyna!". Mama nauczyła mnie, aby nie mówić nic, jeśli nie ma się nic miłego do powiedzenia, więc nie skomentowałam. A kiedy ugotowałeś mój ulubiony posiłek, to musiałeś pomylić mnie z MOJĄ SIOSTRĄ, bo przestałam jeść wieprzowinę 7 lat temu. Jeśli chodzi o te bokserki, to odsunęłam się od Ciebie, bo wciąż miały na sobie metkę z ceną 49,99 dolarów i modliłam się, że to tylko przypadek, że moja siostra pożyczyła ode mnie 50 dolarów. Po tym wszystkim wciąż Cię kochałam i sądziłam, że uda nam się wszystko poukładać. Kiedy więc wygrałam w lotto 10 milionów, rzuciłam pracę i kupiłam nam 2 bilety na Jamajkę. Kiedy jednak wróciłam do domu, Ciebie nie było. Wszystko dzieje się z jakiegoś powodu. Mam nadzieję, że będziesz wieść takie życie, jakiego zawsze chciałeś. Mój prawnik zapewnił mnie, że dzięki Twojemu listowi nie dam Ci ani dolara. Dbaj o siebie.
Podpisano, Twoja była żona. Cholernie bogata i wolna!
P.S. Nie wiem, czy Ci kiedykolwiek mówiłam, ale moja siostra Carla urodziła się jako Carl. Mam nadzieję, że to nie problem
".


Myślicie, że mąż szybko wróci z przeprosinami?
źródło: Hit like if Agreed

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

WARTO DZIŚ WIEDZIEĆ

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE