Oto idiotyzm – piersi kobiet są "obrzydliwe", ale tylko w tym jednym przypadku

Matki karmiące piersią są obrzydliwe, a "cycate" celebrytki nie?
Matki karmiące piersią są obrzydliwe, a "cycate" celebrytki nie? nobilior / 123RF
O ile pierś kobiety jest pokazana jako atrybut seksualności, nie ma problemu. Niech jednak kobieta odważy się wykorzystać ją w innym celu i to jeszcze w miejscu publicznym, od razu staje się kimś, na kogo ludzie brzydzą się choćby spojrzeć.


Zamiast bielizny gwiazdki – i to jest w porządku?
Nie wiadomo do końca, choć wiele osób starało się to odgadnąć, dlaczego ludzie tak nie lubią widoku matek karmiących piersią dziecko. Nie wszyscy, ale niestety zdarzają się osoby, które nadal robią z tego problem. Nie oburzają się jednak wtedy, gdy na ulicy spotykają wydekoltowaną panią, albo gdy "celebrytki" zamiast bielizny noszą przyklejone do piersi kolorowe i świecące gwiazdeczki.

Absurdy kretynizmu postanowił "obśmiać" Blog Ojciec, który stworzył grafikę, doskonale obrazującą, jak dziś postrzegana są kobiety karmiące piersią. Pod zdjęciem, na którym są 3 gwiazdki show-biznesu właśnie w takiej dekoracyjnej odsłonie, dał zdjęcie matki karmiącej piersią. Na głowie dziecka zamieścił podobną kolorową ozdobę, by pokazać dobitnie, jak idiotyczne jest zachwycanie się piersiami "gwiazdek" i hejtowanie matek, których biust służy także w innych celach. Podpis mówi sam za siebie: "Chyba już rozumiem, teraz jest w porządku".

Gdy karmienie piersią w miejscu publicznym jest problemem dla ludzi żyjących we współczesnym świecie :D

Opublikowany przez Blog Ojciec na 13 marca 2017
Pod postem pojawiło się wiele komentarzy, zarówno pozytywnie odbierających przesłanie, jak i potwierdzających, że karmiącym kobietom wolno mniej, bo ich "wywalone cyce" mogą jednak być zbyt okropnym widokiem dla przechodniów.

Czy zdarzyło się wam, by w czasie karmienia piersią ktoś zwrócił wam uwagę? Spotkały was jakieś nieprzyjemności z tego powodu?

źródło: Facebook/Blog Ojciec

Napisz do autora: ewa.podlesna-slusarczyk@mamadu.pl

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...