Za chwilę wszystko się zmieni. To wzruszające pożegnanie mamy z dzieckiem podbija internet

Na chwilę przed pojawieniem się nowego członka rodziny...
Na chwilę przed pojawieniem się nowego członka rodziny... Fot. Screen z Facebooka
Każda mama przynajmniej dwójki dzieci dobrze pamięta ten moment. Za chwilę wszystko się zmieni i wasze życie we trójkę nie będzie już takie samo. Oto na świecie ma pojawić się nowy członek rodziny. Nie wszyscy mają jednak okazję uwiecznić takie wspomnienia na zdjęciu.

Na fotografii widzimy kobietę tuż przed porodem. Jej najmłodsza córeczka wspięła się na wysokie łóżko, by dać mamie ostatniego buziaka i przytulić się na pożegnanie.
Kiedy Laura Paulescu, fotografka specjalizująca się w zdjęciach z porodu, uchwyciła ten piękny moment, nie spodziewała się, jak wielki szum wywoła jej fotografia. Sama "modelka" nie wydaje się tym faktem zaskoczona. Wzbudza ono bowiem uczucia, które towarzyszą każdej mamie przed przyjściem na świat kolejnego potomka.
Zazwyczaj, najbardziej odczuwają to te mamy, które spodziewają się drugiego dziecka. Ostatnie chwile przed porodem stają się wtedy niezwykle emocjonujące. To połączenie niezwykłego szczęścia z narastającymi niepokojem. Czy wasza więź pozostanie taka sama? Czy będziesz miała w sobie wystarczająco miłości, by podzielić ją między dwójkę dzieci? Jak pierworodny zareaguję na nowe rodzeństwo? Na szczęście jednak, w większości wypadków, są to jedynie bezpodstawne obawy. Po urodzeniu okazuje się, że miłość raczej się rozmnaża niż dzieli, a to doświadczenie jeszcze bardziej umacnia twoją więź z pierwszym dzieckiem.

Źródło: kidspot.com.au
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE