3-latka i ogromny doberman, czyli Piękna i Bestia. Urocze zdjęcia tej dwójki robią w internecie furorę!

Fot. Screen z Facebooka [url=https://www.facebook.com/813859565293386/photos/a.841550912524251.1073741828.813859565293386/841552252524117/?type=1&permPage=1]Cutie and The Beast[/url]
Fot. Screen z Facebooka Cutie and The Beast
Ostatnio serca internautów podbiła niezwykła para, składająca się z pewnej małej Pięknej i całkiem sporej Bestii. Mowa tu o trzyletniej dziewczynce Sienie i jej dwuletnim, ogromnym dobermanie Buddzie. Wielki pies wydaje się być dość niezwykłym towarzyszem dla małej dziewczynki, ale ten duet świetnie się dogaduje a ich wspólne zdjęcia robią w sieci furorę.

Przyjaźń Pięknej i Bestii podglądać można na ich stronie [url=http://www.cutieandthebeast.com/]cutieandthebeast.com[/url. Publikowane tam zdjęcia przedstawiają sceny, które są w stanie rozczulić nawet największych twardzieli. Dziewczynka z psem razem śpią, przebierają się w sukienki, czytają czy grają na pianinie. Znaleźć można też filmiki na których Siena maluje Buddzie paznokcie oraz fotorelacje ze wspólnej wyprawy nad morze, na plac zabaw czy… do fryzjera.

Humans and dogs are the only two creatures on Earth who have been proven to understand the gesture of pointing says #timemagazine.

Posted by Cutie and The Beast on 11 sierpnia 2015
Matka Sieny tłumaczy: „Dobermany znane są też jako psy-rzepy. Cały czas chcą spędzać ze swoim człowiekiem, a on wybrał moją córkę. Jesteśmy bardzo szczęśliwi z uwagi jaką przykuwa Budda. Dzięki temu ludzie mogą przekonać się jak słodkie i łagodne mogą być te psy.”.
Właściciele Buddy przyznają jednak, że zachowanie psa jest też w dużej mierze zasługą odpowiedniego treningu. Rodzina stara się wykorzystać popularność Bestii do jeszcze jednego celu- promują oni adopcję psów lub nabywanie ich w sprawdzonych hodowlach.

Mała przyjaciółka dużego psa jest prześliczną dziewczynką pochodzenia koreańsko-amerykańskiego. Siena jest bardzo wesoła i żywiołowa, a Budda stał się jej ulubionym towarzyszem zabaw.
Wcześniej rodzina posiadała małego pieska Królika, który również żył z dziewczynką w niezwykłej przyjaźni. Po tragicznym wypadku, w którym Królik zginął rodzina postanowiła zainwestować w dużego, obronnego psa. Wybór ten okazał się być strzałem w dziesiątkę.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE