Czy to Dzień Mężczyzn? Nie, to urodziny Chucka Norrisa!

Fot. Darryl Moran / http://skroc.pl/0bb80 / CC BY / http://goo.gl/OOAQfn
Chuck Norris nie patrzy w kalendarz, to kalendarz patrzy w Chucka Norrisa. Nic więc dziwnego, że Dzień Mężczyzny jest 10 marca, to w końcu urodziny Chucka. Ale kto urodził się w innym terminie nie musi się martwić – w MamaDu publikujemy porady jak być prawdziwym mężczyzną, nie będąc Chuckiem. Tak, tak – to możliwe, nawet bez kopnięcia z półobrotu. Panowie, wszystkiego najlepszego! Jak na zamówienie dziś o 20:45 mecz Ligi Mistrzów.

Ponieważ jednak o sobie mówić nie wypada, oddajmy głos Paniom. I Chuckowi, bo mu wypada mówić o wszystkim. Przeszukałem cały internet (i zapisałem na dyskietkę jak Chuck) i oto, co o “prawdziwych mężczyznach” mówią kobiety i co mógłby powiedzieć Chuck, gdyby tylko chciał:

Konwalia07: "Prawdziwy mężczyzna jest władczy, stanowczy, umie zadbać o siebie i innych, obrotny, pracowity, silny, wiedzący dokładnie czego chce, szanujący kobiety,nie taki stojący przed lustrem pół godz, zaborczy, stający w obronie słabszych."
Komentarz CN: “To było o mnie. A co Pani sądzi o innych mężczyznach?”

Anemonne: "prawdziwy mężczyzna to dla mnie facet odpowiedzialny (...), myślący przyszłościowo (tzn.: nie budzi się z ręką w nocniku że nie zapłacił rachunków czy nie ma nic w lodówce a tu 3 dni świąt i sklepy zamknięte)"
Komentarz CN: “Odpowiedzialność. Znam to pojęcie i wiem o nim dużo. To współczynnik udzielania odpowiedzi przez przesłuchiwanego jeńca. U mnie zawsze wynosił 100 procent”.


soniqueee222: "Prawdziwy mężczyzna potrafi i płakać, i się śmiać, jest szczery, nie gra roli, którą wyznaczają mu media, kobiety, nie musi udowadniać swej męskości na zewnątrz, jest w miarę pewny siebie, naturalny."
Komentarz CN: “Nie ma nic złego w graniu ról! W moim przypadku nie zawsze wychodziło to w sposób naturalny, ale zawsze wiązało się z udowadnianianiem swej męskości na zewnątrz”.

Gość forum: "Na pewno nie powinien być pijakiem i awanturnikiem jak mój mąż, a także maminsynkiem i kompletnie nierozsądnym gościem dla którego najważniejszym zajęciem w życiu jest jazda jego motorem ( bez prawa jazdy i 270 na h)"
Komentarz CN: "Na pewno."

Wypowiedź na forum: "Najlepiej czuję się przy takim, który ma dużą wiedzę na różne tematy, bo przy nim nie można się nudzić, ale jednocześnie jest na tyle taktowny i skromny, że nie wymądrza się na każdym kroku i traktuje innych z szacunkiem."
Komentarz CN: “Ja też czuję się przy takim najlepiej. Taki, który wymądrza się na każdym kroku i nie traktuje mnie z szacunkiem nie czuje się najlepiej przy mnie”.

Wypowiedź na forum: "Aj tam, oj tam ....żeby tylko do seksu, skarpety ściągał ;D"
Komendarz CN: "Aj tam, oj tam. Koniecznie. Kto nie ściąga skarpet do seksu ten nie obchodzi Dnia Mężczyzny i nie ogląda Ligi Mistrzów. "

Modniaczkowa: "Powinien pomagać swojej kochanej w pracach domowych,a czasami ją wyręczać"
Komentarz CN: "Dopóki żona jest w szkole, to jak najbardziej należy pomagać jej w odrabianiu prac domowych. Można ją czasami też wyręczyć – np. z zadaniami z WF."

W internecie jest jeszcze mnóstwo innych cech, które Panie przypisują “prawdziwemu mężczyźnie”. Niestety czas na oddanie artykułu mija i nasz redakcyjny Chuck nie mógł odnieść się do wszystkich z nich. Z naszych informacji wynika, że odleciał do Australii dowiedzieć się o wyniki meczu, bo – jak wyjaśnił – tam godzina 20:45 już była.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE