Dobry odkurzacz dla posiadaczy zwierząt

Fot. Materiały producenta
Każdy właściciel psa lub kota wie, jak trudno utrzymać dom w czystości. Sierść zwierząt lubi ukrywać się we wszystkich zakamarkach mieszkania. Rozwiązać ten problem pomaga nowy na polskim rynku odkurzacz - THOMAS perfect air animal pure. Zaprojektowany specjalnie dla posiadaczy zwierząt tak, aby szybko usuwać z podłóg i mebli sierść zwierząt.

Animal pure - z myślą o posiadaczach zwierząt
Odkurzacz perfect air animal pure powstał z myślą o osobach, którym szczególnie zależy na dokładnym odkurzaniu zwierzęcej sierści, braku nieprzyjemnego zapachu w pomieszczeniu i doskonałej filtracji i czystości. Ten skonstruowany i wyprodukowany w Niemczech produkt wyposażony jest w mocny silnik 1700 W - w połączeniu z unikalnym filtrem Aqua-Pure zapewnia stałą, niezmienną siłę ssania. Odkurzacz perfect air animal pure to odkurzacz bezworkowy. Filtr wodny daje gwarancję doskonałej filtracji kurzu, roztoczy i alergenów oraz zapewnia doskonale czyste, a jednocześnie lekko nawilżone powietrze w pomieszczeniu.
Zasada działania filtra Aqua-Pure polega na zanurzaniu zassanych zanieczyszczeń w wodzie. Dzięki specjalnemu systemowi dysz, który na wlocie do filtra zwilża zassane zanieczyszczenia usuwanie sierści, kurzu i alergenów przebiega o wiele szybciej i dokładniej niż w przypadku innych odkurzaczy. Powietrze wylotowe z filtra wodnego przechodzi przez pięć filtrów: osuszające, zabezpieczające, następnie przez filtr HEPA13 oraz filtr powietrza wylotowego.
Ponieważ dla posiadaczy zwierząt szczególnie ważne jest powstrzymanie zapachów (np. sierści) perfect air animal pure jest dodatkowo wyposażony w specjalny, powstrzymujący nieprzyjemne zapachy filtr z węglem aktywowanym.
Specjalna konstrukcja odkurzacza sprawia, że wywiewane do pomieszczenia powietrze jest pozbawione zapachów oraz jednocześnie lekko nawilżone.

Dobrze odkurza i łatwo się czyści
Opróżnienie filtra po odkurzaniu jest bardzo łatwe. Wystarczy po prostu wylać zanieczyszczenia do ścieków, a pojemnik opłukać i wysuszyć. Dzięki bardzo prostemu, zbliżonemu do sześcianu kształtowi pojemnika, który dodatkowo jest pozbawiony ostrych kątów czy zbędnych załamań zarówno wylanie wody, opłukanie jak i osuszenie po odkurzaniu jest dziecinnie łatwe i proste.


THOMAS - idealny odkurzacz do sierści
Odkurzacz THOMAS perfect air animal pure posiada w swoim standardowym wyposażeniu niezbędny zestaw szczotek, aby dokładnie odkurzyć wszystkie miejsca, w których gromadzi się kurz oraz sierść zwierząt. Są również specjalne szczotki do czyszczenia parkietu/dywanu, ssawka szczelinowa oraz szczotka do mebli.
Wyposażenie uzupełniają wąż oraz rura teleskopowa ze stali nierdzewnej. Zasięg pracy odkurzacza to 10m. Za łatwość prowadzenia odpowiadają specjalnie opracowane kółka Easy-Drive, dzięki którym manewrowanie odkurzaczami serii perfect air jest bardzo łatwe.
Aby dodatkowo zwiększyć łatwość korzystania model animal pure został wyposażony w sterowanie za pomocą fal radiowych. Dzięki wygodnemu umieszczeniu w uchwycie możemy nie tylko włączyć / wyłączyć odkurzacz, ale także zwiększyć/ zmniejszyć siłę ssania.
Wysoki poziom filtracji kurzu domowego, roztoczy i alergenów potwierdzony jest przez rekomendacje i certyfikaty wydane przez uznane międzynarodowe instytucje zajmujące się problemami alergii: DHA - Deutsch Haut-und Allergiehilfe e.V (Niemieckie Stowarzyszenie Pomocy Osobom z Chorobami Skórnymi i Alergiami) oraz British Allergy Associations. Pierwsza organizacja przyznała produktom serii perfect air rekomendację, jako produkty rekomendowane dla alergików, a druga certyfikat SEAL OF APPROVAL potwierdzający wysoką skuteczność filtracji.
THOMAS -ponad dwuletnia gwarancja Odkurzacze THOMAS produkowane są w Niemczech. Standardową, 24-miesięczną gwarancję dla wszystkich modeli można bezpłatnie przedłużyć do 30 miesięcy. Wystarczy zarejestrować produkt na stronie www.thomas-register.net. Więcej informacji można znaleźć na www.robert-thomas.net oraz www.euro.com.pl/thomas.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE