Miś Paddington dozwolony tylko w towarzystwie rodziców. Bo jest nieprzyzwoity!

Miś Paddington będzie mógł być oglądany przez dzieci na Wyspach tylko w towarzystwie dorosłych.
Miś Paddington będzie mógł być oglądany przez dzieci na Wyspach tylko w towarzystwie dorosłych. fot. printscreen / trailer do filmu 'Paddington" / http://skroc.pl/d63b5
Najnowszy film o przygodach sympatycznego Misia Paddingtona otrzymał kontrowersyjny certyfikat Parental Guidance. Teraz dzieci historię kudłatego Misia będą mogły obejrzeć w kinie tylko w towarzystwie rodziców. To wszystko przez niecenzuralne słowa i seksualne aluzje, które zdaniem cenzorów pojawiają się w filmie.

Miś Paddington stosował przemoc
Nie od dziś wiemy, że bohaterowie dziecięcych bajek też mają swoje życie seksualne. W przypadku Misia Paddingtona decyzja angielskich cenzorów uargumentowana była między innymi tym, że niektóre akcje filmu z Misiem w roli głównej są dwuznacznymi aluzjami do seksu. W takich przypadkach filmy wyświetlane w brytyjskich kinach wymagają certyfikatu PG - Parental Guidance.

Taka decyzja zaskoczyła samego twórcę Paddingtona, 88 letniego pisarza, Michaela Bonda.

Jak twierdzą twórcy obrazu, wiele krwawych, pełnych przemocy i miejscami brutalnych obrazów, trafia na ekrany brytyjskich kin, z takim samym certyfikatem jak Miś Paddington. Film trafi do brytyjskich kin 28 listopada.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE