TOP5 programów z dzieciństwa

Przypominamy 5 popularnych  programów telewizyjnych dla dzieci z lat 90-tych
Przypominamy 5 popularnych programów telewizyjnych dla dzieci z lat 90-tych fot. 123RF
"Ciuchcia", "Tik-Tak", "Domowe Przedszkole": przypominamy czołówki najpopularniejszych programów dla dzieci z lat 90-tych.

1. "Tik-Tak"
Z tym programem dzieciom kojarzą się pewnie wtorkowe popołudnia. Wtedy na telewizyjnej antenie pojawiał się program "Tik-Tak" z Andrzejem Grabowskim, Ewą Chotomską (w roli Ciotki Klotki) oraz dziećmi z zespołu Fasolki. Oraz oczywiście z charakterystyczną czołówką muzyczną.
2. "Domowe Przedszkole"
Samo "Domowe przedszkole" jest pewnie bardzo dobrze kojarzone do dzisiaj. Mniej osób pamięta pewnie, że poza "Przedszkolem" powstał też inny program, "Bajki Domowego Przedszkola", który był emitowany w latach 1996-1997 w Wieczorynce Telewizji Polskiej. Jednym z głównych bohaterów był Krasnal Hałabała.
3. "Teleranek"
Teleranek był najdłużej istniejącym tytułem programu w TVP. Pierwszy program wyemitowany był w 1972 roku. Ostatni w grudniu 2009 roku. Produkcję nowych odcinków zamknięto ze względów finansowych.

4. "Ciuchcia""Cześć, czołem, kluski z rosołem" - to słynne przywitanie z programu "Ciuchcia". Jego główni bohaterowie: Kulfon (z planety Kulfocentauris), Monika, Rebuś czy Pani Kredka. Nagrali też serię piosenek dla dzieci.

5. "5-10-15"Program ten nadawany był do 2007 roku w Telewizji Polskiej. Jego prezenterami byli między innymi Piotr Kraśko, Karolina Szostak, Justyna Pochanke i Krzysztof Ibisz
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE