mamDu_avatar

Weekendy tylko dla Pań. Ten hotel pragnie spełniać marzenia o wypoczynku każdej kobiety

Dawid Wojtowicz

28 sierpnia 2023, 10:50 · 3 minuty czytania
Chcesz poczuć się komfortowo, bezpiecznie i swobodnie? Szukasz miejsca, gdzie połączysz możliwość wypoczynku i rekreacji w ekskluzywnych warunkach z własną drogą pielęgnacji, regeneracji oraz dbałości o urodę, kondycję i zdrowie? Z otwartymi drzwiami czeka na ciebie TALARIA RESORT & SPA, azyl i oaza dla kobiet, w tym przyszłych mam. W tym wyjątkowym hotelu w weekendy wypoczywają wyłącznie panie!


Weekendy tylko dla Pań. Ten hotel pragnie spełniać marzenia o wypoczynku każdej kobiety

Dawid Wojtowicz
28 sierpnia 2023, 10:50 • 1 minuta czytania
Chcesz poczuć się komfortowo, bezpiecznie i swobodnie? Szukasz miejsca, gdzie połączysz możliwość wypoczynku i rekreacji w ekskluzywnych warunkach z własną drogą pielęgnacji, regeneracji oraz dbałości o urodę, kondycję i zdrowie? Z otwartymi drzwiami czeka na ciebie TALARIA RESORT & SPA, azyl i oaza dla kobiet, w tym przyszłych mam. W tym wyjątkowym hotelu w weekendy wypoczywają wyłącznie panie!
TALARIA RESORT & SPA to hotel mieszczący się w odrestaurowanym XIX-wiecznym pałacu w Trojanowie k. Garwolina. W weekendy obiekt zaprasza w swoje progi wyłącznie kobiety, w tym przyszłe mamy. Materiały prasowe / TALARIA RESORT & SPA
Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na stronie głównej

Pamiętasz ze szkoły mitologię grecką? W zastępie bogów olimpijskich znajdował się m.in. Hermes, syn Zeusa, posłaniec i bóg podróżnych. Jego atrybutem były skrzydlate sandały, które symbolizowały komfort i wygodę, a także lekkość w chodzeniu po pełnych "wybojów" drogach i ścieżkach życia. W starogreckim języku określano je jako "Talariae" i to właśnie od tego słowa wzięła się nazwa hotelu ze specjalną ofertą dla pań.

TALARIA RESORT & SPA leży 90 km od Warszawy i 80 km od Lublina. Założyciele tej wypoczynkowej enklawy zagospodarowali przestrzenie pieczołowicie odrestaurowanego XIX-wiecznego pałacu w Trojanowie k. Garwolina. Ta wieś w województwie mazowieckim słynie właśnie z zabytkowego dworu. Otoczony pięknymi stawami i zielenią 25-hektarowego parku hotel dysponuje 53 komfortowymi pokojami i apartamentami.

Na terenie obiektu hotelowego, w skład którego wchodzą Pałac, Pawilon Parkowy i Pawilon Żywiołów, znajdują się trzy restauracje, strefa my SPA o powierzchni 1000 m2 (basen z podwodną muzyką i przeciwprądem, jacuzzi, sala cardio, sauny: kamienna, infrared, parowa, domek ziołowy, hammam, bania nad stawem, 12 gabinetów zabiegowych), liczne ścieżki biegowe i spacerowe, domek do apiterapii, chata grillowa oraz minizoo.

Twórcy tego luksusowego resortu i spa chwalą się, że ich ośrodek to pierwszy w Polsce obiekt hotelowy z kategorii Wellness & SPA, którego oferta pobytowa stworzona została z myślą o kobietach. Choć rekreacyjny kompleks pałacowo-parkowy serdecznie zaprasza panów i całe rodziny w dniach powszednich, to w weekendy wita w swoich progach jedynie kobiety! Co w praktyce oznacza ta formuła "FOR LADIES ONLY"?

W weekendowym "okienku" to panie mają wyłącznie dostęp do świata 12 gabinetów i indywidualnych zabiegów dla urody, zdrowia i kondycji. Ta zasada dotyczy również strefy wellness (z basenem, jacuzzi, zmysłowymi saunami, perłowym hammamem, ziołowym domkiem, salą cardio, wypoczywalnią i zewnętrznym parkiem relaksu i aktywności), a także zakwaterowania w pokojach w części pałacowej i pawilonowej.

Od każdej reguły są wyjątki i tak też jest w przypadku weekendowej krainy wypoczynku i przyjemności dla pań. Administratorzy hotelu wytypowali kilka terminów weekendowych, w których możliwy jest pobyt panów. To m.in. cały okres wakacyjny (1 czerwca-31 sierpnia) czy Święta Bożego Narodzenia (24-26.12). O szczegóły Strefy (nie) tylko dla kobiet na dany rok najlepiej pytać w recepcji albo zerknąć na tę stronę www.

Jak przystało na ośrodek mający pielęgnować, relaksować i regenerować z myślą o kondycji, zdrowiu i urodzie swoich gościń, TALARIA RESORT & SPA oferuje paniom szereg zabiegów kosmetycznych i masaży, od posiłkujących się darami natury, przez te podstawowe, do robiących dobry użytek z nowych technologii. Na ten wachlarz piękna składają się m.in. pielęgnacja twarzy, okłady, rytuały od stóp do głów i oczyszczanie.

Pracujący w hotelu terapeuci SPA przygotowali też zestaw zabiegów pielęgnacyjnych dla kobiet w ciąży. Przyszłe mamy mogą skorzystać z zabiegu oczyszczająco-nawilżającego, masażu prenatalnego, masażu pleców (lędźwie, kark, szyja), odświeżającego masażu nóg i zabiegów na twarz. Wszystkie one poprawią stan fizyczny (wygląd skóry, napięcie mięśni, cyrkulację krwi i limfy) oraz psychiczny pań oczekujących narodzin dziecka.

Z myślą o tej grupie kobiet pałacowy hotel w Trojanowie opracował zresztą pakiet pobytowy o nazwie "Będę Mamą". Obejmuje on 2 noclegi w formule wellinclusive, welcome drinka w wersji bezalkoholowej, całodzienny dostęp do strefy wellness, udział w programie inspiracyjno-sportowym zgodnie z dziennym harmonogramem, całodzienny pakiet kulinarny oraz pakiet SPA dla przyszłej mamy (masaż prenatalny i zabieg "nowe ciało").

W dni powszednie 3-dniowy pakiet oferujący relaksujący i bezpieczny pobyt dla kobiet ciężarnych kosztuje 1260 zł (Pawilon Parkowy), 1415 zł (Pawilon Żywiołów) lub 1575 zł (Pałac). W weekendy ceny te odpowiednio wynoszą 1470 zł, 1625 zł i 1785 zł. Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14:00, a kończy o godzinie 11:00. Rezerwacji pakietu można dokonać online, co niekiedy wiąże się z pewnymi promocjami i rabatami.

Niezależnie, czy jesteś singielką, czy mężatką, czy masz już dzieci albo spodziewasz się ich przyjścia na świat, TALARIA RESORT & SPA będzie dla ciebie przystanią gwarantującą coś znacznie więcej niż tylko wygodne pokoje i relaksujące zabiegi SPA. Tym czymś jest atmosfera, dzięki której odnajdziesz życiową równowagę, pozbędziesz się stresu, odetchniesz, naładujesz witalne baterie albo zwyczajnie... poleżysz do góry brzuchem!