O autorze
Pół-Polka, pół-Libanka. W maju zostanie mamą małej Mii. Zawodowo projektantka grafiki, która po godzinach od zawsze relaksuje się w kuchni. Uczestniczka trzeciej polskiej edycji programu „MasterChef”, której umiejętności docenili między innymi Gordon Ramsay i Michel Roux. Autorka książki o kuchni libańskiej "Hummus, za'atar i granaty". Prowadzi cykliczne warsztaty z kuchni arabskiej oraz blog o tematyce okołokulinarnej: www.blogsamar.com

Wyprawka do szpitala. Co spakować?

unsplash.com
Termin porodu zbliża się wielkimi krokami. To najlepszy i zarazem ostatni moment, aby zapakować torbę do szpitala. Nie zostawiaj tego na ostatnią chwilę, bo za chwilę może być za późno!


Nadal pewnie nie możesz uwierzyć, że minęło prawie 40 tygodni i właściwie lada moment wydarzy się coś na co czekaliście tyle czasu. Praca, obowiązki idą na obok, bo to czas dla Ciebie, żeby zwolnić, zrelaksować się i sprawdzić czy masz wszystko co potrzeba. Z jednej strony stresujesz się porodem, z drugiej nie możesz doczekać aż będziesz mogła wziąć swoje Maleństwo w ramiona.

Aby nic albo niewiele rzeczy mogło Cię zaskoczyć wyznaję jedną zasadę: bądź odpowiednio przygotowana. Nie zostawiaj spakowania torby na ostatni moment i spakuj ją sama. Twój mąż lub partner będzie równie zestresowany co Ty, kiedy wszystko się rozpocznie i szukanie rzeczy po domu w ostatnim momencie będzie tylko dla Was niepotrzebnym stresem. Wydrukuj listę i krok po kroku spakuj wszystkie rzeczy. Proste, prawda?
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...