O autorze
Polecamy, chwalimy się , wspieramy... Tu warto zajrzeć!

II FORUM PRZEDSIĘBIORCZYCH MAM – PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ MA WIELE TWARZY

Zapraszamy aktywne mamy do udziału w drugim już FORUM PRZEDSIĘBIORCZYCH MAM zatytułowanym „Przedsiębiorczość ma wiele twarzy”, które odbędzie się 22 października 2015 roku w Warszawie. Można przyjść z dzieckiem. Liczba miejsc ograniczona.


Forum Przedsiębiorczych Mam to konferencja dla kobiet, które poszukują nowych sposobów na realizowanie siebie i swoich pomysłów w sferze zawodowej. Zależy nam na tym, aby zainspirować uczestniczki Forum Przedsiębiorczych Mam do szukania w sobie odwagi, by spełniać swoje zawodowe marzenia. I by znalazły społeczność osób, które będą je w tym wspierać. - mówi Marta Waszczuk, założycielka Klubu Przedsiębiorczych Mam, organizatora konferencji.

W pierwszej części Forum poznamy mamy, które z powodzeniem kroczą różnymi ścieżkami zawodowymi. Swoje historie opowiedzą kobiety, które są przedsiębiorcze na różne sposoby. Będą mamy prowadzące stowarzyszenie, mama która swoją pasję zamieniła w firmę i mama pracująca na etacie. Ta część zakończy się panelem zatytułowanym "Przedsiębiorczość ma wiele twarzy".

W drugiej części dnia odbędą się warsztaty i indywidualne konsultacje dające konkretną wiedzę i umiejętności. Uczestniczkom proponujemy: Grupę Coachingową, Akademię Przedsiębiorczych Mam, Blogowe ABC dla Mamy, Grupę Mentoringową, Konsultacje „Przedsiębiorcza na etacie” oraz Konsultacje Prawne. Mamy będą mogły wybrać najbardziej interesujący je temat i formę pracy. Przez cały dzień będą okazje do spotkań, wymiany doświadczeń i nawiązywania nowych kontaktów.


Z myślą o mamach, które nie będą mogły dotrzeć na konferencję osobiście, uruchomimy internetową transmisję on-line umożliwiającą obejrzenie pierwszej części w Internecie. Tym samym zasięg naszej konferencji stanie się ogólnopolski. - dodaje Marta Waszczuk.

Forum Przedsiębiorczych Mam to możliwość zrobienia czegoś dla siebie bez konieczności organizowania opieki do dziecka. Zapraszamy mamy także w towarzystwie dzieci. Na miejscu dostępne będą salki zabaw, plac zabaw oraz animatorki.

Forum Przedsiębiorczych Mam odbędzie się 22 października 2015 roku w M65 przy ul. Mińskiej 65 w Warszawie w godzinach 10.00 – 14.30.

Więcej informacji, szczegółowe opisy poszczególnych warsztatów i konsultacji oraz możliwość zakupu biletu znajdują się na stronie www.forummam.pl. Liczba miejsc ściśle ograniczona. Zarejestruj się już dziś.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...