O autorze
Polecamy, chwalimy się , wspieramy... Tu warto zajrzeć!

MaMa w Kinie Praha. Kolejne spotkanie już 23 września!

Kino Praha, Fundacja MaMa i ebobas.pl serdecznie zapraszają na kolejne spotkanie z cyklu MaMa w Kinie Praha, stworzone specjalnie dla Mam z małymi dziećmi. W środę, 23 września o godz. 11.00 zapraszamy na spotkanie „Jak wrócić do formy po ciąży”, które poprowadzi Agata Raczek. Po spotkaniu zapraszamy na projekcję filmu „Młodość”, reż. Paolo Sorrentino.


Poruszymy temat szczególnie bliski wszystkim matkom, a mianowicie: jakie zmiany zachodzą w organizmie w czasie ciąży, a także co zrobić, aby po urodzeniu dziecka szybko i zdrowo zrzucić zbędne kilogramy i nie dopuścić do utraty jędrności skóry?


Klub sportowy dla kobiet Mrs. Sporty Grochów to idealne miejsce dla kobiet po ciąży, które marzą o powrocie do formy. 30-minutowe treningi wytrzymałościowo-siłowe, na bezpiecznym sprzęcie, zawsze pod okiem trenera, 2-3 razy w tygodniu to gwarancja poprawy sprawności, zgubienia zbędnych kilogramów oraz redukcji tkanki tłuszczowej.


Na zakończenie spotkania rozlosujemy nagrody (miesiąc ćwiczeń za darmo, tydzień treningów za darmo, darmowe analizy składu ciała i porady dietetyczne). Dodatkowo, każda z obecnych Pań otrzyma bon na 1 darmowy trening personalny, dostosowany do indywidualnych potrzeb. Udowodnimy, że bycie "fit-mamą" jest możliwe!


Spotkanie poprowadzi Agata Raczek – specjalistka w zakresie fizjoterapii, zdrowego żywienia i treningu.

Po spotkaniu zapraszamy na film „Młodość”, reż. Paolo Sorrentino.
„Młodość” – Najnowszy film twórcy nagrodzonego Oscarem “Wielkiego piękna”. Paolo Sorrentino przedstawia olśniewającą wizualnie, pełną emocji i błyskotliwego humoru opowieść o gościach luksusowego hotelu u podnóża Alp.

kompozytor (Michael Caine) otrzymuje od angielskiej królowej nieoczekiwaną propozycję. Piękna kobieta (Rachel Weisz) chce się dowiedzieć, dlaczego mąż porzucił ją dla dziewczyny (Paloma Faith), od której wszystko ją różni. Słynny reżyser (Harvey Keitel) szuka idealnego zakończenia dla swojego najważniejszego filmu. Charyzmatyczny aktor (Paul Dano), znany z roli w superprodukcji, chce znaleźć prawdziwe życiowe wyzwanie. Miss Universe postanawia wszystkim pokazać, dlaczego to ona jest najpiękniejszą kobietą na świecie. Wielka gwiazda (Jane Fonda) zjawia się po latach, by prosto w twarz powiedzieć mężczyźnie swojego życia, co naprawdę o nim myśli. Kilka letnich dni, podczas których wyjdą na jaw najgłębsze tajemnice, a wystawione na próbę zostanie powszechne pragnienie wiecznej młodości.

Cykl MaMa w Kinie Praha jest stworzony specjalnie dla Mam z małymi dziećmi (od niemowlaka do 6-latka). Jest to okazja nadrobienia zaległości kinowych dla tych, którzy mają w domu niemowlę lub przedszkolaka. Niemowlaki mogą przebywać z rodzicami na sali w czasie seansu. Na sali kinowej jest przyciszony dźwięk oraz przygaszone światło. Podczas seansu, na sali są dostępne pieluchy, kosmetyki pielęgnacyjne oraz miejsce do przewijania. Na sali znajduje się kącik wyposażony w gry, zabawki i kredki, w którym animatorzy bawią się z dziećmi. Podczas trwania spotkania dzieci pozostają pod opieką rodziców/opiekunów.

W trakcie spotkania zabawy z dziećmi przeprowadzą nauczycielki z Przedszkola Niepublicznego Agatka. Najmłodsi przeniosą się w magiczny świat „Miasta nocą”.

Budowanie domów, znaków czy różnych pojazdów to wspaniała zabawa. My zapraszamy Was do stworzenia niezwykłego miasta. Budynki, ulice, samochody wykonamy z różnych materiałów. Wszystko oświetlimy kolorowymi światełkami, bo miasto nocą wydaje się być jeszcze ciekawsze. Będziemy mieli dużo pracy, ale chyba zdążymy jeszcze pobawić się w naszym mieście!

23 września, środa
start godz. 11.00,
cena biletu: 12 zł

REZERWACJA BILETÓW:
Kasa Kina Praha
ul. Jagiellońska 26
03-719 Warszawa
tel. 22 343 03 10

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...