O autorze
Polecamy, chwalimy się , wspieramy... Tu warto zajrzeć!

Grodziscy policjanci pomogą w leczeniu Karolinki

19 i 20 września policjanci grodziskiej komendy już po raz trzeci organizują Charytatywny Turniej Halowej Piłki Nożnej.


Tym razem środki finansowe zebrane w czasie trwania dwudniowego turnieju zostaną przeznaczone na pomoc w leczeniu 9-letniej Karolinki – mieszkanki naszego powiatu i podopiecznej Fundacji „Zdążyć z Pomocą”. W tegorocznym turnieju udział weźmie 18 reprezentacji służb resortu Ministerstwa Spraw Wewnętrznych oraz Obrony Narodowej, a nawet drużyna z Litwy. Honorowy patronat nad tym przedsięwzięciem objął Komendant Powiatowy Policji w Grodzisku Mazowieckim oraz Starosta Powiatu Grodziskiego i Burmistrz Grodziska Mazowieckiego. Organizację turnieju będzie wspierać także wiele instytucji i osób prywatnych.

Rozgrywki w grodziskiej hali sportowej przy ul. Westfala 3A rozpoczną się w sobotę o godz. 8.00, a oficjalne otwarcie z pokazem musztry orkiestry policyjnej, pokazem fitness i aukcją wyjątkowych przedmiotów odbędzie się o godz. 14.00. W niedzielę drużyny będą grały od godz. 9.00 do 15.30.

Po wręczeniu pucharów od godz. 16.00 dla wszystkich zagra na scenie 7 zespołów disco polo. W trakcie dwóch dni turnieju będzie można wziąć udział w loterii z bardzo atrakcyjnymi wygranymi, obejrzeć sprzęt służb mundurowych, zjeść ciepły posiłek, a dla dzieci od godz. 11.00 przygotowane są zabawy i warsztaty pod okiem animatorów i żywych maskotek.


Mamy nadzieję, że podczas turnieju nie zabraknie sportowych emocji, a także hojności mieszkańców na ten wyjątkowy cel.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...