O autorze
Polecamy, chwalimy się , wspieramy... Tu warto zajrzeć!

MaMa w Kinie Praha

Program - Wrzesień 2015


Kino Praha, Fundacja MaMa i ebobas.pl serdecznie zapraszają na spotkania z cyklu MaMa w Kinie Praha, stworzone specjalnie dla Mam z małymi dziećmi. Cena biletu 12zł.

9 września, godz. 11:00
"Systemowe spojrzenie na rodzinę". Prowadzące: Wilejka Zagórowska – psychoterapeutka oraz Anna Pietruszka – Dróżdż – coach.
„Poradnia psychologiczno – coachingowa Mama” powstała z myślą o rodzicach. Wieloletnie doświadczenie pokazuje, że pojawienie się dziecka, a potem opieka nad nim to czas, w którym para/rodzina przeżywa częste kryzysy. Podczas spotkania uczestniczki/-cy będą mogli zobaczyć swoje miejsce w rodzinie oraz przyjrzeć się własnemu systemowi rodzinnemu. Dowiedzą się, jak przebiega cykl życia rodzinnego, w jaki sposób zachodzą zmiany w rodzinie i jakie są ich następstwa.

Po spotkaniu odbędzie się pokaz filmu "Żyć nie umierać", reż. Maciej Migas.

23 września, godz. 11:00
"Jak wrócić do formy po ciąży". Prowadząca: Agata Raczek – specjalistka w zakresie fizjoterapii, zdrowego żywienia i treningu.
Poruszymy temat szczególnie bliski wszystkim matkom, a mianowicie: jakie zmiany zachodzą w organizmie w czasie ciąży, a także co zrobić, aby po urodzeniu dziecka szybko i zdrowo zrzucić zbędne kilogramy i nie dopuścić do utraty jędrności skóry?

Klub sportowy dla kobiet Mrs. Sporty Grochów to idealne miejsce dla kobiet po ciąży, które marzą o powrocie do formy. 30-minutowe treningi wytrzymałościowo-siłowe, na bezpiecznym sprzęcie, zawsze pod okiem trenera, 2-3 razy w tygodniu to gwarancja poprawy sprawności, zgubienia zbędnych kilogramów oraz redukcji tkanki tłuszczowej.


Na zakończenie spotkania rozlosujemy nagrody (miesiąc ćwiczeń za darmo, tydzień treningów za darmo, darmowe analizy składu ciała i porady dietetyczne). Dodatkowo, każda z obecnych Pań otrzyma bon na 1 darmowy trening personalny, dostosowany do indywidualnych potrzeb. Udowodnimy, że bycie "fit-mamą" jest możliwe!

Po spotkaniu odbędzie się pokaz filmu "Młodość", reż. Paolo Sorrentino.

Szczegóły na www.kinopraha.pl/cykl/mama-kinie-praha
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...