O autorze
Jedzenie odczuwamy jako jedną z ważniejszych życiowych przyjemności.
W taki stan wprowadzamy z powodzeniem siebie, rodzinę, znajomych.

Naszepyszności.pl – to miejsce w którym przekazujemy Wam naszą wizję rodzinnego jedzenia.
To naprawdę są nasze pyszności - smaki, które łączą nas w kuchni - nas czyli małżeństwo z 10 letnim stażem i 6 letnią aktualnie córkę.
Naszepysznosci.pl to pierwsze tak pyszne, rodzinne gotowanie.
Pełne kulinarnych inspiracji!

Smacznego!

Nic tak nie łączy jak wspólnie spędzony czas przy pysznym posiłku

Jedzenie odczuwamy jako jedną z ważniejszych życiowych przyjemności. W taki stan wprowadzamy z powodzeniem siebie, rodzinę, znajomych.


Moja córka mając mamę, która uwielbia improwizować w kuchni, od początku rozszerzania diety próbowała różnych smaków. Dla mnie to powód do zadowolenia gdy córka z apetytem zjada i chrupie paprykę, lubi kanapki na których są różne sery, warzywa, wędlina i rukola, gdy robi dla swoich lalek piknik to obowiązkowo z bakaliami. A gdy dopytuje się kiedy będzie jej ulubiony makaron w sosie śmietankowym z krewetkami i szpinakiem naszej trójce ślinka cieknie. Chociaż oczywiście jemy inne różne rzeczy, mamy swoje smaki i czasami po prostu zjemy po tabliczce czekolady. Każdy. A mąż nawet 2 :)

Do powstania bloga poza zachętami znajomych czy rodziny ostatecznie skłoniły nas diety, które z rożnych powodów zaczęliśmy stosować w początku tego roku. To one wspólnie przykuły nas do „kuchni”. Tak też, z powodu ograniczeń dot. stosowania niektórych produktów przy jednoczesnej silnej chęci na coś pysznego i słodkiego powstało przepyszne i przezdrowe ciasto BANANOTKA. To był ten punkt zwrotny do powstania miejsca w sieci, gdzie oddajemy część siebie, swojej wizji rodzinnego jedzenia. To są nasze pyszności, smaki które łączą nas w kuchni i przy stole.


Już niedługo podzielimy się z Wami naszym przepisem. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Was do wspólnego przygotowywania potraw i wspólnego ich zjadania. Nic tak nie łączy jak wspólnie spędzony czas przy pysznym posiłku.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...