O autorze
Uczymy Polaków zdrowego odżywiania. Dietetyka to dla nas nie tylko zawód, ale prawdziwa pasja. Swoją wiedzą i doświadczeniem z radością dzielimy się z każdym, kto jest gotowy na podjęcie wyzwania - pracujemy w ponad 20 miastach Polski. Współpraca z tysiącami osób, o różnych oczekiwaniach, pozwoliła nam na doskonalenie indywidualnego systemu pracy z każdym klientem. Tworzenie skutecznej diety opieramy na analizie preferencji kulinarnych oraz możliwości – zarówno tych finansowych, jak i czasowych. To wszystko po to, aby osiągnięcie zamierzonego wyniku nie tylko stało się możliwe, ale przede wszystkim dostarczało naszym podopiecznym motywacji i wiedzy do samodzielnego kontynuowania pozytywnego procesu zmian.

www.mojdietetyk.pl
Dołącz do nas na Fecebooku

Czujesz się źle we własnej skórze? Skorzystaj z pomocy fachowca online. Będzie lepiej!

pixabay.com
Jeśli głównym powodem dla którego ważysz parę kilogramów za dużo niż byś chciała jest brak czasu dla siebie samej, mamy dla Ciebie rozwiązanie – skorzystaj z porad dietetyka przez Internet oraz z diety online pod fachowym okiem specjalisty.


Dla kogo jest dieta online?
Nieważne, czy jesteś młodą mamą, która ledwo znajduje parę chwil dla siebie, czy zapracowaną bizneswoman wracającą do domu późnym wieczorem. Jeśli czujesz się źle we własnym ciele, zawalcz o siebie i nie odkładaj tej zmiany na później. Czas zabrać się za te kilka lub kilkanaście nadprogramowych kilogramów, które powodują u Ciebie spadek poczucia swojej wartości i obniżają poziom dobrego samopoczucia. Pamiętaj, że Twoje złe nawyki żywieniowe przekładają się na złe nawyki żywieniowe całej rodziny, a nadwaga czy otyłość to również poważny problem zdrowotny – zwiększa ryzyko zachorowania na wielu chorób np. cukrzycy, nadciśnienia czy nawet niektórych nowotworów.

Wychodzimy naprzeciw potrzebom osób zapracowanych, świeżo upieczonych mam i wszystkich kobiet, które z jakiegoś powodu nie mogą pozwolić sobie na wizytę w gabinecie – dieta i opieka dietetyka drogą online, to coś czego być może również i Ty potrzebujesz?

Zapytasz z pewnością, czy warto w to wchodzić?
Odpowiemy: oczywiście! Warunek jest jeden - to nie Twój czas, lecz Twoja motywacja. Musisz chcieć coś w sobie zmienić. Jeśli jesteś gotowa, świetnie! O resztę zadbamy my. Na różnych etapach Twojej drogi dietetyk pomoże Ci stawiać cele, wyznaczać ścieżkę, aby je osiągnąć oraz podtrzymywać Twoją motywację. Określenie celu to już połowa sukcesu!


Nasze diety to nie gotowiec. Każdy rozpisywany przez dietetyka program, jest indywidualnie dostosowany do Twoich potrzeb, stylu życia, stanu zdrowia oraz preferencji żywieniowych. Ułożenie takiej diety jest możliwe dzięki specjalnie stworzonym przez nas formularzom, którego wypełnienie zajmie Ci 15-20 minut - możesz uzupełnić go i odesłać w dogodnym dla siebie czasie.

Dodatkowo będziesz miała kontakt z najlepszymi fachowcami w trakcie trwania diety oraz po jej zakończeniu. Nie jesteśmy osobami anonimowymi, możesz nas poznać zaglądając w zakładkę Zespół na stronie: www.mojdietetyk.pl.

Masz nadal wątpliwości, czy ta oferta jest dla Ciebie? Tutaj znajdziesz więcej informacji, które z pewnością przekonają Ciebie do rozwiązania jakim jest dieta online.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...