O autorze
Wartościowy pokarm, naturalne lekarstwo, cudowny eliksir. Bez konieczności specjalnego przygotowywania – dostępne w każdym miejscu i o każdej porze, zawsze w odpowiedniej temperaturze. Idealnie zbalansowane i dostosowane do aktualnych potrzeb. Po prostu najlepsze!

Dołącz do akcji charytatywnej PIER(W)SI DO POMOCY! Kup kalendarz i pomóż najmłodszym

Pier(w)si do Pomocy! to charytatywna akcja Krainy Mlekiem i Miłością Płynącej , której celem jest wsparcie najmłodszych z Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego (IOP) Fundacji Rodzin Adopcyjnych w Otwocku.


Pomagać można na wiele sposobów. Doskonale wiedzą o tym twórcy charytatywnego projektu fotograficznego – Kraina Mlekiem i Miłością Płynąca, którzy łącząc swoją pasję do fotografii z pięknem matczynej miłości stworzyli wyjątkowy kalendarz, prezentujący dwanaście kobiet karmiących piersią. Piękno i estetyka to jednak nie jedyne atuty tego wyjątkowego kalendarza. Jego powstaniu przyświeca niezwykle szlachetna idea – pomoc najmłodszym – noworodkom i niemowlętom, pozbawionym opieki rodziców. W tym celu inicjatorki projektu Kraina Mlekiem i Miłością Płynąca postanowiły cały zysk ze sprzedaży kalendarzy przekazać na rzecz podopiecznych Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego (IOP) Fundacji Rodzin Adopcyjnych w Otwocku. Aby włączyć się do akcji PIER(W)SI DO POMOCY! i pomóc najmłodszym, wystarczy zakupić Kalendarz Krainy Mlekiem i Miłością Płynącej! Pamiętajmy drobny upominek dla najbliższych może być wielkim prezentem dla maluchów, potrzebujących naszego wsparcia.

Więcej informacji o projekcie oraz szczegóły dotyczące punktów sprzedaży kalendarzy można uzyskać na stronach: www.mlekiemimiloscia.pl

Działania projektu Kraina Mlekiem i Miłością Płynąca wpierają: Medela Polska – lider w zakresie rozwiązań wspomagających karmienie naturalne.
Patronat nad projektem objęli: TVN oraz Dzień dobry TVN

Kalendarze KRAINY MLEKIEM I MIŁOŚCIĄ PŁYNĄCEJ można zakupić w sklepach internetowych: www.muppetshop.pl, www.moncziczi.pl,www.coolmama.pl, www.koszulove.com, www.poofi.pl
oraz sklepach stacjonarnych:

MEDELA POLSKA
ul. Lewinowska 8, Warszawa

Godziny otwarcia: Poniedziałek – Piątek 8-16 www.medela.pl

MUPPET SHOP
ul. Kazimierzowska 43, Warszawa

Godziny otwarcia: Poniedziałek – Piątek 10-18, Sobota 10-15

BUTIK MonCziCzi (Pasaż pod Orłem)
ul. 11 Listopada 60-62,Bielsko Biała

Godziny otwarcia: Poniedziałek – Piątek 10 - 17, Sobota 10 – 13

HOLA Konin
ul. Poznańska 46, Konin
[przy POLOmarkecie (były Mistral)]

WSPÓLNIE ZADBAJMY O NAJMŁODSZYCH!
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...