O autorze
Wartościowy pokarm, naturalne lekarstwo, cudowny eliksir. Bez konieczności specjalnego przygotowywania – dostępne w każdym miejscu i o każdej porze, zawsze w odpowiedniej temperaturze. Idealnie zbalansowane i dostosowane do aktualnych potrzeb. Po prostu najlepsze!

Kraina Mlekiem i Miłością Płynąca

Kraina Mlekiem i Miłością Płynąca
O karmieniu piersią można mówić i pisać w wielu słowach. W różnych sposób można także zachęcać młode Mamy do naturalnego karmienia. Jednym z pomysłów, by zwrócić uwagę na istotę i piękno karmienia piersią jest projekt Kraina Mlekiem i Miłością Płynąca.


Kraina Mlekiem i Miłością Płynąca to charytatywny projekt fotograficzny, którego ideą jest promowanie naturalnego karmienia piersią – niezwykle istotnego dla prawidłowego rozwoju fizycznego i emocjonalnego oraz zdrowia dziecka – dziś i w przyszłości.


Inicjatorkami projektu są dwie fotografki Agnieszka Dziduszkiewicz oraz Paula Walczak, które zainspirowane zdjęciami karmiących Mam, autorstwa amerykańskiej fotografki Ivette Ivens, postanowiły w podobny sposób zachęcić polskie kobiety do promowania karmienia piersią. Łącząc swoją pasję do fotografii z tym, co naturalne i bliskie sercu każdej kobiety, której dane jest lub było karmić swoje dziecko piersią, postanowiły stworzyć projekt, który zachęci Kobiety – Mamy do karmienia naturalnego oraz pokaże, że karmienie piersią ma pełne prawo istnieć w przestrzeni publicznej. Publikowane za pośrednictwem projektu fotografie, prezentujące karmiące Mamy w najróżniejszych sytuacjach dnia, mają z jednej strony zwrócić uwagę Polaków, że kobiety mają prawo karmić piersią w najróżniejszych miejscach przestrzeni publicznej, z drugiej natomiast przekonać same Mamy, że karmienie piersią idealnie wpisuje się w ich codzienne aktywności.

Projekt Kraina Mlekiem i Miłością Płynąca jest również odpowiedzią na potrzeby Mam, które poszukują fotografów chcących z pasją i zaangażowaniem uwiecznić na zdjęciach ich piękne chwile spędzone z dzieckiem. Właśnie poprzez stronę Krainy Mamy mają możliwość wyszukania przyjaznych fotografów, którzy gotowi są zrealizować dla nich taką sesję.


Projekt Kraina Mlekiem i Miłością Płynąca współtworzą fotografowie z całej Polski, którzy w pełni charytatywnie angażując się projekt, z pasją i zaangażowaniem uwieczniają na swoich zdjęciach jeden z najpiękniejszych cudów natury – karmiące Mamy. Obecnie Krainę Mlekiem i Miłością Płynącą tworzy 80 fotografów z całej Polski. Jednak lista fotografów jest jednak wciąż otwarta. Warunkiem przystąpienia do projektu jest wykonanie przynajmniej raz w roku charytatywnej sesji fotograficznej dla Mam karmiących.
Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Syndrom końca wakacji daje wam w kość? Oto 5 taktyk na przetrwanie
0 0USG połówkowe jest najważniejszym badaniem w ciąży. Zobacz, czego możesz się dowiedzieć