O autorze
Mama dwójki pociech, inicjatorka Tablicy Rodzica, angażująca się w działalność społeczną, audytor w Szlachetnej Paczce. Zdecydowanie proaktywna. Pomaga mamom w budowaniu ich własnych biznesów i pokazuje w jaki sposób osiągnąć niezależność finansową. Dąży do harmonii w życiu, posiadania czasu dla rodziny, możliwości realizowania swoich pasji, podróżowania i rozwoju.

Udało się, bo ...PolakPotrafi.pl

Udało się! Tak po prostu? Nie, nie tak po prostu… tylko przez zaangażowanie, pracę, wytrwałość i determinację.


Książka, szczególnie pierwsza publikacja to duże wydarzenie w życiu zarówno prywatnym jak i zawodowym. Podjęłam się wydania książki samodzielnie. Nakład finansowy wcale nie mały… No cóż, powiedzmy, że nie było przez moją decyzję fajnych wakacji, ale jest za to książka z przygodami po drodze.
Jakie przygody? A może przeszkody?
Właściwie to przeszkody, nazywane przeze mnie wyzwaniami, które pokazały, że nigdy się nie poddaję. W pewnym momencie zabrakło środków na druk finalny książki. I co poddam się? Nie, absolutnie nie.
Jaki miałam pomysł na zdobycie środków na druk?
Dwa pomysły – mecenasi książki pozyskiwani poprzez samodzielnie działania i wykorzystanie siły ludzkich serc na platformie PolakPotrafi.pl.
Polega to na tym, że jak mamy pomysł dzielimy się z nim na platformie, określamy po co i dlaczego, nagradzamy za wsparcie i działamy! Mogłabym napisać, że crowdfunding znany jest nie od dziś… i jest to prawda, ale też dla wielu moich znajomych był czymś nowym.
Dziękuję za wsparcie, dziękuję za zaangażowanie, bo dzięki Wam udało się projekt zrealizować. Teraz ostatnie poprawki na okładce książki i niecierpliwie czekam na druk!
Zobacz projekt
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...