O autorze
Matka synów, Psycholog , Coach Rodzicielski, Hr-owiec z powołania i przyszywana Blogerka.
Lubi biegać. Nie lubi podchodów , wazeliny i braku pokory.

Trochę o swoim i twoim przemijaniu..

https://pl.wikipedia.org/wiki/Szcz%C4%99%C5%9Bcie
Mam przez duże em dużo szczęścia chyba w życiu...Otaczają mnie mądrzy i świadomi ludzie i gdyby nie fakt, że z natury i wyboru jestem pesymistką można by rzec że to już wystarczy, że to high life a to przecież ani trochę jednak nie jest hajlajfem...Ale jakby to od początku...

Wpajano nam swego czasu, że w życiu życzyć i oczekiwać powinno się zdrowia, pomyślności wszelakiej, szczęścia i to jest najważniejsze....Bo jest , ale każdy ma swoją definicję tego-swego zdrowia , tego-swego szczęścia etc.. I co by tu nie gadać to szczęście zawsze będzie z różnej perspektywy i punku widzenia inne. Co wcale nie oznacza, że nie lubimy tego swego szczęści i tego swego zdrowia porównywać z cudzym szczęściem i cudzym zdrowiem...Nasze szczęście nie jest przypadkowe i jeśli coś niechcący się uda to już raczej nie szczęście tylko nasza ciężka praca. A u innych to raczej już tylko szczęście bo oni raczej nie mogą tyle pracować i tyle się umęczyć co my . Jakby ktoś , coś więcej chciał o tym to bardzo proszę TU
Ze zdrowiem też jest jakoś tak podobnie. Tyle tylko, że tu -to im więcej się chorób ma tym lepiej ponoć bo wtedy może więcej zainteresowania na zmianę ze współczuciem dostaje się w gratisie.

A im więcej o tym swoim szczęściu i zdrowiu myślę to tym bardziej chyba jednak myślę, że tego szczęścia nie mam. Otaczało mnie tylu mądrych i świadomych ludzi...którym nie mogłam pomóc, choć chciałam. Tego swego zdrowia też bym użyczyła jak by trzeba było, a było trzeba ..
I choć wiem, że taka kolej rzeczy to sama się na nią nie potrafię zgodzić, a zgodzić muszę...
Bo gdyby to chociaż było zaplanowane i człowiek mógłby się przygotować...nie żeby jakąś wyprawkę robił, ale tak normalnie po ludzku pożegnał się i oswoił ..To może by to tak inaczej było.

A póki jest świadomość jest i lęk.
I oto może właśnie chodzi...
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE