O autorze
Szczęśliwie matczyna intuicja pchnęła mnie w kierunku noszenia dziecka w chuście. Na początku zachwyciła mnie uroda chust potem zaczęłam patrzeć na nie jak na środek transportu.
Najważniejsze jednak jest to jaką bliskość dają, zafascynowało mnie poznawanie świata razem z moim synem. Obserwowanie jego reakcji i możliwość przytulenia się w każdej chwili. Wspólne spacery a nawet robienie zakupów stały się dla niego niesamowitą przygodą. Dzięki temu, że był blisko mnie czuł się bezpieczny, nie narażałam go na stres ani nadmiar bodźców. Teraz powoli wkracza w wiek chustowych starszaków, ale my nie rzucamy chust w kąt i nosimy się dalej.

Prowadzę szkolenia, warsztaty i konsultacje dla rodziców i par oczekujących narodzin maluszków. Poza tym zajmuję się animacją zabaw dziecięcych oraz szyciem, przed wszystkim z chust tkanych.

Konsultacje indywidualne i warsztaty zbiorowe.
Wiązania:
*KANGUREK Z PRZODU
*PLECAK PROSTY
*KIESZONKA
*PODWÓJNY X
*CHUSTA KÓŁKOWA
*CHUSTA KÓŁKOWA Z ODWRÓCONĄ KRAWĘDZIĄ
*KANGUREK NA BIODRZE
*SIODEŁKO- BIODRO
*PLECAK Z KOSZULKĄ
*KANGA
*PLECAK Z KRZYŻEM

Konsultacje i warsztaty nosidłowe:
*Mei-Tai (MT)
*Ergonomiczne
*Hybrydowe
*Onbuhimo
*WrapTai

Noszenie dzieci z wyzwaniami rozwojowymi: wcześniaki, tracheotomia, stomia, zespół Downa, mukowiscydoza, sondy, monitorowanie, zaburzenia trawienia, podwyższone i obniżone napięcie mięśniowe, dzieci z rozszczepem wargi i podniebienia, dzieci spastyczne, AZS, dermatoza itd.

Noszenie w sytuacjach szczególnych dla rodziców: cesarskie cięcie, problemy z kręgosłupem, depresja poporodowa, wózek inwalidzki.

Karmienie w miejscach publicznych? Mamy bluzy!

Można być mamą, a przy tym wyglądać modnie, czuć się wygodnie i… móc swobodnie nakarmić swoje dziecko w każdym miejscu. To wszystko gwarantują bluzy do karmienia od MaBiBi. Wykonane ze świetnych gatunkowo bawełnianych dresówek, w wersji cienkiej lub grubej. Ta druga wiosną i jesienią spokojnie zastąpi kurtkę, gdyż posiada od spodu „misia”, ale zachowuje przy tym właściwości oddychające i jest tak samo elastyczna jak tradycyjny dres. To bardzo ważne, gdyż często bluzę kupują kobiety będące jeszcze w ciąży i muszą pomieścić w nich swoje brzuszki. Bluzy mogą być także różnej długości – od takich do pasa, przez tradycyjną długość – do bioder, do wersji tunikowej – do połowy uda.


Bluzy posiadają wszyty pod skosem zamek, który po 1. świetnie wygląda, wraz z asymetryczną kieszenią tworzą nietuzinkową całość. Kieszeń może okazać się bardzo przydatna np. na zużyte wkładki laktacyjne. Po 2. właściwie ważniejsze ;) gwarantuje swobodny dostęp do obu dystrybutorów pokarmu :P Największym atutem bluzy jest komino-kaptur, dzięki któremu nawet po rozpięciu zamka nie negliżujemy całego dekoltu. Osobie postronnej będzie się zapewne wydawało, że po prostu tulimy dziecko.
Z jednej strony jest to ważne dla kobiet, które wstydzą się karmić publiucznie, z drugiej jest niezwykle praktycznie w chłodniejsze dni, kiedy maleństwu zachce się cycusia w plenerze. Oczywiście komino-kaptur ma też funkcję ozdobną – w momencie kiedy tworzy wokół szyi kolorowy kołnierz, a w razie potrzeby ochronną… Bo można go założyć jak normalny kaptur
i chroni wtedy naszą głowę przed zimnem czy wiatrem ;)

Bluza idealnie sprawdzi się u mam, które chustują swoje maluszki lub noszą w nosidełkach. Bez potrzeby rozbierania się, naciągania dekoltów i wyciągania małego kangurka, swobodnie możemy poczęstować go piersią,
a mamie nie będzie zimno w szyję.

Kolor bluzy oraz kaptura każda klientka dobiera indywidualnie. Także rozmiar dobierany jest do sylwetki, czyli np. szczupła Pani o wzroście 180 cm może wziąć długość XL, szerokość S, a rękawy M, itd.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...