O autorze
KidZone Strefa Szczęśliwych Dzieci to społeczność rodziców i dzieci oraz najlepszych firm kierujących swoją ofertę do tego segmentu. Codziennie staramy się inspirować rodziców i wywoływać uśmiech na twarzach maluchów. Polecamy najlepsze produkty i usługi, rozdajemy fantastyczne nagrody, organizujemy Rodzinne Targi z Gwiazdami i umożliwiamy zakupy w super cenach.
Jesteśmy organizatorem ogólnopolskiego projektu Znak Jakości KidZone. Wyróżniamy i promujemy firmy, dla których najwyższa jakość produktów i usług oraz orientacja na klienta rodzinnego stanowią kluczową wartość w działalności biznesowej.
Dla rodziców przygotowaliśmy karty rabatowe KidZone, gwarantujące rabaty do kilkudziesięciu procent u naszych Partnerów (Rodzinny Program Rabatowy. Firmy posiadające w swojej ofercie propozycje dla Dzieci, zainteresowane poszerzeniem grona swoich Klientów, zapraszamy do współpracy w charakterze Partnera KidZone.
Jesteśmy też wydawcą KidZone Quality Magazine -przewodnika po rynku najwyższej jakości produktów i usług dla rodziny, kompendium wiedzy dla najbardziej wymagających rodziców.
Uzupełnieniem naszej oferty są Rodzinne Targi z Gwiazdami- organizowana z ogromnym rozmachem nowoczesna platforma komunikacji firm z rodzicami i mediami.

Znak Jakości KidZone 2015


Trwa IV edycja projektu Znak Jakości KidZone, poświęconego promocji i rekomendacji najlepszych produktów i usług kierowanych do segmentu rodzinnego, w szczególności dla dzieci, oraz uhonorowaniu firm, dla których najwyższa jakość stanowi kluczową wartość w działalności biznesowej.
Znak Jakości KidZone- Zgłoś firmę! Dołącz do najlepszych!
Znak Jakości KidZone- wskazówka dla wszystkich Rodziców.

www.kidzone.com.pl/znak-jakosci/
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Syndrom końca wakacji daje wam w kość? Oto 5 taktyk na przetrwanie
0 0USG połówkowe jest najważniejszym badaniem w ciąży. Zobacz, czego możesz się dowiedzieć