O autorze
Moje motto brzmi: Ludzie, którzy mają dobry seks, tworzą dobry świat.
I właśnie tym hasłem kieruję się w życiu. Propaguję pozytywną seksualność
i pomagam tworzyć piękny świat, poprzez edukację seksualną dorosłych. Jestem mamą dwóch synów i nastolatki. Szczęśliwą i spełnioną kobietą, której się chce! Jestem licencjonowanym sex coachem i trenerką przyjemności oraz efektywnej komunikacji w relacjach intymnych. Od ponad dwóch lat odpowiadam na pytania w cyklu „Listy od Karo”, założyłam najseksowniejszą szkołę w Polsce – Sex & Love School, oferującą kursy online. To pierwsze takie miejsce, stworzone specjalnie dla kobiet, które podobnie jak ja wierzą, że udane życie seksualne i miłosne to efekt osobistego rozwoju i edukacji w tych obszarach. Prowadzę również kobiecą telewizję Sex & Love TV. I zaczynam pisać dla Was, Drogie Mamy, bo to dzięki Wam kolejne pokolenie może mieć w życiu jeszcze przyjemniej!

Seks miewamy, a życie seksualne mamy od urodzenia aż do śmierci


Drogie Mamy!

To moje pierwsze spotkanie z Wami na łamach bloga Mamadu. Chcę, abyśmy wspólnie stworzyły wyjątkowe miejsce, w którym będę pisać o seksie i o naszym życiu seksualnym. Chcę wspólnie z Wami stworzyć społeczność kobiet, których życie seksualne będzie mogło rozkwitać. Będę odpowiadać na pytania, które Was nurtują i które pomogą Wam w zrozumieniu, że między seksem, a życiem seksualnym nie ma znaku „równa się”. Zdziwione? No właśnie, nie tylko Wy! Między tymi pojęciami jest różnica. Seks miewamy, a życie seksualne mamy od urodzenia aż do śmierci.

Jestem matką i dla moich dzieci marzę o świecie, w którym kobiety i mężczyźni od najmłodszych lat swobodnie rozmawiają o swojej seksualności, dzielą się radością z seksu płynącą. Chciałabym, aby młodzi ludzie byli wspierani w doświadczaniu życia, dowiadywali się, że są seksualnymi istotami z prawem do odczuwania przyjemności. W tym świecie ludzie znają swoje najgłębsze potrzeby w seksie i intymnych relacjach i wiedzą, jak je zaspokajać, tworząc satysfakcjonujące i szczere związki. Aby to było możliwe czas zacząć rozmawiać o seksie otwarcie i szczerze.

Bo nasze życie seksualne domaga się uwagi i empatii. A kto jeśli nie Wy, Drogie Mamy może nauczyć swoje dzieci doświadczać świata wszystkimi zmysłami i rozmawiać z nimi o seksie.
Aby zająć się przekazywaniem wiedzy najmłodszym, warto przyjrzeć się sobie. Już od kilku lat odpowiadam na pytania o seks i intymne relacja w Listach od Karo. Na blogu Mamadu będę skupiała się na Was Mamy, dlatego oficjalnie inauguruję blog Karo Akabal - tajemnice sex coacha.


A tymczasem, mam dla Was powitalną niespodziankę! Jakiś czas temu stworzyłam poradnik - „Miłość, seks i pieluchy, czyli czego się spodziewać, kiedy się spodziewasz”. Wystarczy zapisać się na newsletter Listy od Karo, a na swój mail otrzymacie ode mnie prezent w postaci tego ebooka. Pobrać e-booka możecie tutaj.

Jeśli macie jakieś swoje pytania, to piszcie proszę do mnie na adres karo@akabal.pl (w temacie wpisujcie: tajemnice sex coacha)

Dużo przyjemności!
Wasza Karo
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Syndrom końca wakacji daje wam w kość? Oto 5 taktyk na przetrwanie
0 0USG połówkowe jest najważniejszym badaniem w ciąży. Zobacz, czego możesz się dowiedzieć